Opel Meriva
Авто, Транспорт

Opel Meriva отримав новий дизельний двигун

0

Німецький виробник автомобілів представив ще один варіант нового силового агрегату CDTI. Попередній 1,3-літровий дизельний двигун мінівена замінений новим, 1,6-літровим турбо-дизелем. Він має підвищену з 75 до 95 “сил” потужність і збільшений на 100 ньютонометрів (Нм) крутний момент (280 Нм). Незважаючи на поліпшення силових можливостей двигуна, модель є більш економічною. Менше споживання палива, на витрату якого істотно впливає один з найважливіших компонентів мотора – свічки, наприклад, такі як свічки opel astra h, досягнуто завдяки оснащенню новою системою Start/Stopp і низькому коефіцієнту тертя шестиступінчастою механічною коробки передач. Ця обставина дозволяє даній моделі субкомпактвена споживати в середньому 4.0 літра пального на 100 кілометрів.

Окремо відзначено, що авто відповідає майбутнім нормам викидів “Євро-6” за рахунок каталізаторів-пасток Lean NOx технології (LNT), які поряд з іншими елементами, такими як, наприклад, головка блоку opel, які виконують свої важливі функції, ефективно сприяють скороченню викидів.

Opel Meriva

Двигун є “серцем” автомобіля, і він об’єднує краще з останніх досягнень науки і техніки. Одним з таких цінителі бренду вважають opel astra h термостат. Він гарантовано здатний підтримувати необхідну температуру силового агрегату в межах, встановлених виробником для певної модифікації двигуна. Комплектація автомобіля таким термостатом дасть можливість взимку швидко прогрівати двигун і забезпечити безвідмовність його роботи в будь-яку погоду.

Opel Meriva

У найближчому майбутньому компанія Opel готує до випуску крос-купе, яке розміститися в лінійці вище Mokka, володіючи великим розміром і ультрасучасним дизайном. Воно імовірно замінить Meriva. Нові розробки повинні впроваджуватися і в модельному ряду Adam. Найбільш же очікуваною прем’єрою буде поява нової модифікації Astra. Відомо, що автомобіль отримає зниження ваги на сто кілограмів і зміни інтер’єру – у вигляді граничного спрощення управління всіма системами шляхом зменшення числа кнопок на приладовій панелі, а також більш просторого салону.

Opel Meriva

Opel Corsa нового покоління можна було побачити в Парижі під час його фотографування для рекламних буклетів. Модернізації піддалася передня частина кузова, приладова панель, кермо, обробка салону. Офіційне представлення Corsa, яке є четвертим найбільш продаваним в Європі авто, відбудеться 10 липня.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Фейкова фейсбук-сторінка

  Зафіксовані спроби шахрайства з даними загиблих пасажирів малайзійського «Боїнга»

  Потерпілий в небі над Україною «Боїнг» продовжує залишатися в центрі уваги преси. Разом з питаннями світової політики на перший план вийшло також звернення донецьких сепаратистів, які контролюють зону падіння літака, з особистими речами загиблих. Крім того, з’явилися відомості про те, що мали місце спроби шахрайства з даними кредитних карт і Facebook-акаунтів пасажирів і екіпажу. Як…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Восьминіг

  Цікаві факти про молюсків

  Молюски – це один з видів тварин, які мають незвичайну форму. На даний момент існує велика кількість різновидів цього виду тварин. Загалом, існує приблизно від 100 до 300 тисяч видів молюсків.

Реклама