Google Songza
Підприємства та компанії, Техніка та технології

Google купив музичний сервіс Songza

0

Це офіційно. Компанія Google придбала музичний потокової сервіс Songza (Play Store).

Умови угоди ще не розголошуються, проте минулого місяця з’явилася інформація, що Google пропонував $ 15 млн, щоб придбати Songza. Також, особи знайомі з ситуацією, говорять, що мова йде про суму, що перевищує 39 мільйонів доларів. Як пише газета The New York Times, представники Google і Songza не коментують ці дані.

Угода про покупку музичного сервісу Songza слідує за оголошенням компанією Apple на початку цього року, що вона купила музичну потокову службу Beats Music і навушники і аксесуари виробника Beats Electronics за $ 3 млрд.

Вартість угоди оголошена не була, але особи, знайомі з ситуацією, говорять, що мова йде про суму, що перевищує 39 мільйонів доларів. Як пише газета The New York Times, представники Google і Songza не коментують ці дані.

Очікується, що Songza поліпшить власний сервіс Google – Play Music, а також YouTube та інші послуги. Google заявляє, що для користувачів Songza нічого не зміниться в найближчому майбутньому.

Якщо ви не знайомі з Songza, то дана служба дозволяє створювати плей-листи з урахуванням переваг кожного конкретного користувача на різних платформах, включаючи Android, iOS і просто в Інтернеті.

Аудиторія сервісу Songza на кінець 2013 року становила понад 5,5 мільйонів користувачів. Сервіс був заснований в 2011 році.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Які захворювання донька може успадкувати від матері

  Світовими фахівцями був позначений список хвороб і недуг, що передаються по жіночій лінії. Проте, не дивлячись на те, що багато захворювання вже закладені генетично від народження, запобігти їх розвиток можливо, вчасно звернувшись за допомогою до фахівців. Рак грудей Генетична зв’язок становить 15%. Підвищення ризику успадкування мутують генів зростає у випадку, якщо хвороба наздогнала кровного родича…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама