Android TV, Wear і Auto
Операційні системи

Google встановить єдиний інтерфейс і терміни поновлення Android TV, Wear і Auto

0

На минулій конференції Google I/O, крім останньої версії Android, були представлені відразу три платформи: Android TV, Android Wear і Android Auto. Всі вони призначені для створення у користувачів позитивного досвіду використання інноваційних продуктів, які будуть випускатися в партнерстві з великими виробниками автомобілів, “розумних” годинників і телевізорів. Варто зауважити, що Google вкрай серйозно підійшли до питання розвитку нових платформ і оголосила про те, що вони будуть розвиватися і оновлюватися відповідно з чіткими інструкціями компанії. На відміну від операційної системи Android, яка може бути змінена виробниками смартфонів і планшетів до невпізнання, для TV, Wear і Auto буде затверджено єдиний інтерфейс, який не підлягає зміні.

Технічний директор Девід Берк заявив, що дуже важливо забезпечити послідовний досвід використання пристроїв. Інтерфейс не повинен відрізнятися в залежності від того, чи дивитеся ви телевізор у вітальні або спальні, сидите за кермом Audi або Ford, носите годинник від LG або Samsung. Однак найважливішим моментом є той факт, що ці платформи будуть отримувати оновлення в чітко позначені терміни. Google розраховує встановити нову політику управління оновленнями, як це було зроблено у випадку з браузером Chrome, коли апдейт відбувається автоматично і непомітно для користувача. Google таким чином намагається не допустити той безсистемний процес оновлення, з яким стикаються всі власники смартфонів, що не відносяться до лінійки Nexus. Різниця між оновленнями телефонів різних виробників до нової версії Android часом досягає півроку, що вкрай негативно позначається на досвіді використання Android.

З одного боку, це порадує шанувальників швидких оновлень. З іншого боку, даний крок може призвести до повної уніфікації зовнішнього вигляду трьох нових платформ, а значить на ринку переносних пристроїв і автомобілів ми навряд чи побачимо таке розмаїття, яке зараз доступно покупцям смартфонів на базі операційної системи Android.

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Першопричини закоханості: душа або гормон любові?

  Зовнішність, особливий запах, поведінка реагує на виникнення взаємного тяжіння між чоловіком і жінкою. Вони стають уважнішими один до одного, виникає романтичне почуття закоханості. В нашому організмі відбувається хімічна реакція, в якій задіяно багато гормони, спрямовані на активізацію тієї сфери, яка призводить до появи відчуття легкої зацікавленості, тільки статевого потягу або сильного і всепоглинаючого почуття кохання….

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Восьминіг

  Цікаві факти про молюсків

  Молюски – це один з видів тварин, які мають незвичайну форму. На даний момент існує велика кількість різновидів цього виду тварин. Загалом, існує приблизно від 100 до 300 тисяч видів молюсків.

Реклама