Ericsson 5G
Звязок та мережі

Ericsson розігнав 5G-мережу до 5 Гбіт/с

0

Компанія Ericsson здійснила тестування своєї 5G-мережі на швидкості в 5 Гбіт/сек. У демонстрації взяли участь представники південнокорейського оператора SK Telecom і японської компанії NTT DOCOMO, які також проводять власні випробування технології 5G.

Демонстрація запропонованої Ericsson версії робочої 5G-мережі відбулася у шведській лабораторії компанії (Кіста, Стокгольм). У ході експерименту дослідники змогли здійснити бездротову передачу на швидкості в 5 Гбіт/сек. Передача даних велася в діапазоні понад 15 ГГц. При цьому була використана «поліпшена» технологія Multiple-Input Multiple-Output (MIMO) і нова концепція радіоінтерфейсу.

У демонстрації нової 5G-мережі від Ericsson взяли участь профільні керівники від компаній NTT Docomo (Японія) і SK Telecom (Південна Корея), які вже представляли власні випробування технології 5G. Наприклад, найбільший оператор Японії NTT DoCoMo і фахівці Токійського технологічного інституту провели спільні експерименти по бездротовій передачі на швидкостях до 10 Гбіт/с з смугою 400 МГц в діапазоні 11 ГГц. У цьому випадку також використовувалася технологія MIMO.

При цьому повідомляється, що 5G-мережа від Ericsson передбачає застосування «поліпшеною» технології передачі даних з більш широкою смугою на більш високих частотах і через більш короткі проміжки часу. Спеціально для випробувань 5G компанія розробила нові базові станції з новими радіо-і радіочастотними модулями (Radio Unit і Base Band Unit).

Крім перерахованих вище компаній, над 5G працює Samsung Electronics, який в минулому році здійснив передачу на швидкості в 1 Гбіт/с. Загалом у Південній Кореї розробка технології 5G стала завданням державного масштабу. Про це свідчить той факт, що міністерство освіти, науки, техніки країни збирається інвестувати в дану галузь близько півтора мільярдів доларів.

Стандарт 5G ще не пройшов затвердження в міжнародних організаціях зі стандартизації. Проте в повідомленні від шведського виробника наведено думку Sathya Atreya (менеджера аналітичної фірми IDC) який заявив, що «представлені компанією рішення дозволяють зробити висновок про те, що Ericsson на даний момент є технологічним лідером даної галузі».

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама