Інше

9 звичок жителів Німеччини, які здаються нам дивними

0

У кожного народу світу є свої особливості, які є для них абсолютно нормальними і буденними, але якщо в їх середовище потрапить людина іншої національності, він може дуже сильно здивуватися звичкам і традиціям жителів цієї країни, тому що вони не будуть збігатися з його власними уявленнями про життя. Пропонуємо вам дізнатися 9 національних особливостей німців, які можуть здатися жителям України трохи дивними.

Вони спілкуються на «ти»

Майже до всіх німці звертаються на «ти». Звичайно, в університеті чи на роботі можна почути «ви» на свою адресу, але тільки не в звичайному житті. Примітно, що на «ти» часто звертаються і до знайомих, різниця у віці з якими становить 30 років і більше

Вони зустрічаються з друзями по запису

Не варто ображатися, якщо у відповідь на пропозицію про зустріч німець судорожно почне шукати «вікно» в своєму записнику. Справа не в вас – німці настільки цінують час, що планування справ займає серйозну частину їх буднів.

Для них головне – Ordnung

Якщо в Україні на викинутий з вікна машини недопалок, швидше за все, ніхто не зверне уваги, то в Німеччині доведеться розплачуватися за рахунками. Випадковий свідок неодмінно запише номер вашої машини і повідомить його поліції. А все тому, що Ordnung («порядок») повинен бути у всьому і завжди.

Вони тестують ідіотів

Німецька влада винайшли дуже дієвий спосіб боротьби з порушниками правил дорожнього руху. Спочатку провинилися виносять кілька штрафів, оплата яких вже стає солідним ударом по кишені, а якщо порушення тривають, водій позбавляється прав, повернути які він може, тільки пройшовши Idiotentest – медико-психологічне тестування. Серед питань зустрічаються і каверзні, на кшталт «Скільки днів народжень має середньостатистична людина?» Або «Чому в дикій природі білі ведмеді не їдять пінгвінів?» Мета заходу – з’ясувати, чи дійсно людина віддає собі звіт в тому, що порушувати правила безглуздо?

Вони ходять на риболовлю з молотком

Кожен початківець німецький рибалка зобов’язаний пройти навчання на спеціальних курсах, де вчать не тільки поводженню зі снастями, а й пояснюють, як правильно оглушити спійману рибу, щоб у неї не було «стресу». Після закінчення курсів, як цього вимагає закон, рибалка отримує відповідне посвідчення.

Вони не переживають на тему зовнішнього вигляду

Зустріти на вулиці дівчину в спортивному костюмі, без косметики і укладання – звична справа. Хай тільки хто-небудь спробує дорікнути її в тому, що сьогодні вона не при параді! Німкені дуже цінують незалежність і комфорт і впевнені – вони мають повне право виглядати так, як їм зручно: «Чоловіки ходять без макіяжу, а нам не можна?»

Вони голосно сякаються

Уявіть: ви сидите в кафе, насолоджуєтеся тихою приємною музикою, їсте ідеально прожарений стейк, як раптом ваш співрозмовник-німець голосно сякається. Швидше за все, вам захочеться провалитися від сорому крізь землю. Однак навколо ніхто навіть не зверне увагу на таку «невихованість». А все тому, що німці переконані: де б ви не знаходилися: в бібліотеці, на нараді, в ресторані – немає нічого ганебного в тому, щоб висякатися прямо на місці.

Вони говорять тільки правду

Німці – народ прямолінійний і завжди прагнуть говорити оточуючим тільки правду, навіть якщо та їм не сподобається. І якщо ви на правах господинь не доповіли ковбасок в солянку, будьте впевнені – критика не змусить себе чекати. Не варто на це ображатися, адже, говорячи гірку правду, німці впевнені – вони вам допомагають.

Вони не терплять вторгнення в особистий простір

Німці звикли спілкуватися на великих відстанях. Якщо українці можуть обійняти один одного, поплескати по плечу, то в Німеччині це може бути сприйнято як вторгнення в особистий простір, і співрозмовник різко перейде на роздратований тон.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Біологічний годинник, або Чому взимку ми впадаємо в сплячку

  Взимку ми воліємо більше є і сидіти перед телевізором. В результаті швидко набираємо зайві кілограми. І справа навіть не в тому, що холодна погода не сприяє тривалим прогулянкам. Виною тому наші біологічні годинники, які збиваються через нестачу сонячного світла. Саме його дефіцит викликає нестача одних і надлишок інших гормонів. Такий дисбаланс впливає на нашому стані:…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама