Інше

8 елементів, які можна запозичити у мексиканського стилю

0

Мексиканський стиль відрізняється контрастом між простими і масивними конструкціями і яскравими орнаментами. Більшість сучасних дизайнів – це репліки того, що собою являє мексиканська культура, однак все одно вони неймовірно цікаві і красиві. Пропонуємо огляд елементів, які сміливо можна запозичити і використовувати при оформленні інтер’єру свого будинку.

Натуральні матеріали

Традиційна мексиканська вітальня

Хоча в сучасному мексиканському стилі присутньо багато скла і металу, все ж основний акцент робиться на натуральні місцеві матеріали. Неймовірно популярно дерево і вироби з нього, які привносять в будинок тепло, дозволяють створити мікс текстур і кольору.

плитка

Інтер’єр передпокою від dh + Architects

плитка всіх розмірів, кольорів і форм – елемент як традиційного, так і сучасного мексиканського стилю. Особливо розкішно виглядає плитка теракотового кольору в поєднанні з білими стінами і пишною зеленню. Вони допомагають створити приємну і спокійну атмосферу.

Пишність

Інтер’єр дитячої спальні від Aurelio Vazquez

Інтер’єр вітальні в мексиканському стилі

В більшості своїй мексиканський стиль передбачає використання яскравою насиченою колірної гами, роблячи акцент все одно на створенні неголосного і затишного інтер’єру.

Текстиль

Інтер’єр спальні від CASA’S SMART INTEGRAL GROUP TLC

Мексика відома своїми різнокольоровими візерунчастими тканинами, які чудово вписуються в різноманітні манери.

Асорті

Інтер’єр вітальні від Carlos Ocho

Мексиканські дизайнери обожнюють змішувати стилі. Вони легко поєднають оригінальні крісла «Акапулько» з килимом з волової шкіри і середньовічним сервантом або поставлять ацтекську дрібничку на сучасний скляний обідній стіл у вітальні, оформленої в індустріальному манері.

Простота

Простота в інтер’єрі кухні

Хоча в сучасному мексиканському стилі з’явилися плавні лінії, скляні та металеві акценти, багато дизайнерів і раніше відгукуються перевагу простоті традиційного дизайну. Нейтральна кольорова гама, м’яка текстура, прості дерев’яні стільці і дротяний абажур- просто і зі смаком.

Максимум сонячного світла

Інтер’єр в сучасному мексиканському стилі від QUINTANILLA ARQUITECTOS

Традиційна мексиканська кухня

Простота колірної гами, використовуваної в традиційних мексиканських інтер’єрах, пояснюється великою кількістю сонячного світла, що заливає кімнати. Центральне патіо, величезні вікна, світловідбиваючі елементи декору – все вносить власний посильний внесок у висвітлення приміщення.

Патіо

Патіо від DIAZ DE LUNA SIGNATURE

Патіо і балкони – невід’ємні елементи мексиканського дизайну, і вони оформляються точно так само продумано і скрупульозно, як і інтер’єр кімнат. Будь-яке ганок або патіо можна перетворити в в іспарінарясающую вітальню на свіжому повітрі. . Вони загострюють зв’язок між внутрішнім і зовнішнім світом.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Туфлі «Selfie Shoes»

  Туфлі «Selfie Shoes» дозволяють робити просунуті Селфі за допомогою ноги

  Для якісного Селфі довжини руки все-таки замало, а спеціальний штатив не завжди може виявитися при собі, та й всюди носити його буває незручно. Дизайнери з взуттєвої компанії Miz Mooz запропонували вирішити цю проблему за допомогою нових туфель Selfie Shoes, які дозволяють робити Селфі з відстані витягнутої ноги. Справа в тому, що в носи туфель вбудований…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама