Інше

77 таємних чоловічих одкровень про секс

0

1. Моя колишня дівчина фарбувала губи червоною помадою, а потім ще обводила їй соски, щоб дати мені зрозуміти, куди цілувати себе. Це було так незвично!

2. Я дуже хочу її, коли вона шепоче мені на вухо що-небудь про те, як їй було добре зі мною в ліжку в минулий раз. У всіх подробицях!

3. Краще всього, якщо іноді під час сексу моя дівчина не знімає туфлі. Коли я зверху, мені подобається використовувати каблук як джойстик, щоб контролювати стан її ніг.

4. Мене збуджує, коли вона миє посуд і тягнеться, щоб поставити тарілку в шафу, – її коротка спідниця або халатик задирається… і я готовий на все.

5. Може, я такий єдиний на світі, але мене неймовірно заводить, коли дівчина водить язичком у мене за вухами.

6. Ми робимо це перед дзеркалом, щоб у ньому відображалось кожен наш рух і ми могли підглядати за самими собою.

7. Я люблю, коли вона треться животом об мій пеніс. У неї така ніжна шкіра, мені страшенно приємно…

8. Одного разу вона увійшла в спальню в абсолютно мокрій футболці, через яку виднілися стирчать соски. Видовище приголомшливе.

9. Я люблю, щоб дівчина під час сексу була коротенька шовкова ночнушка, яку вона іноді кокетливо піднімає, щоб було видно, як я входжу в неї.

10. Іноді вона облизує губи і шепоче, що чекає не дочекається, щоб спробувати мене… У мене перед очима темніє від бажання.

11. Мені подобається займатися сексом в позі “ложок”, тоді я відчуваю майже все її тіло.

12. Коли моя дівчина зверху, її груди привабливо розгойдується в такт її рухам – ось що мене заводить найбільше!

13. Моя подруга одного разу зробила дивовижну річ – як ніби “забула” на час сексу рідну мову – і заходилася закидати мене захопленими компліментами на французькому. Стала на один вечір прекрасною незнайомкою, з чарівним грассированием.

14. Мені дуже подобається, коли моя дружина під час сексу (в той момент, коли я в ній) стискає, а потім розслабляє вагінальні м’язи.

15. Ніщо не зводить мене з розуму так, як коли моя дівчина сама бере мою руку і кладе її собі між ніг. Мій мозок вмить відключається, залишається одне бажання.

16. Я просто таю, коли моя дружина під час сексу одягає шовкові рукавички або бере ніжний шарфик і гладить мене їм або легенько лоскоче.

17. Самі приголомшливі відчуття від орального сексу у мене були, коли я висів на турніку. М’язи рук були напружені, і це упереміш з відчуттями нижче мало незвичайний ефект!

18. Я люблю займатися сексом під гучну музику. Дівчина повинна намагатися її перекричати – це дуже збуджує.

19. Нещодавно вона купила маленькі скляні кульки і поклала їх в морозильник. Коли вони замерзли, вона витягла їх і катала з мого оголеного тіла. Ефект від дотику льоду з гарячою шкірою зводить з розуму.

20. Найбільше мені подобається, коли вона пестить мовою голівку мого пеніса і одночасно робить масаж яєчок і не припиняє як можна довше. Щоб кінчити, мені потрібно багато часу – зате яке це час!

21. Одного разу під час відпустки на морі одна неймовірно приваблива дівчина спокусила мене під водою. Наші тіла (і кожен рух) було легше в десять разів.

22. Ми з подругою граємо в таку гру: викидаємо кістки і здійснюємо дію під певним номером з нашого секретного списку. Наприклад, якщо мені випадає 7 – вона повинна показати, як вона мастурбує.

23. Якщо ми десь в людному місці, вона притискається до мене попкою і робить кілька рухів в різні боки. Я не можу ні про що думати, крім як про секс з нею.

24. Моя наречена іноді забороняє чіпати її руками, коли пестить мене сама. Мені дозволено в цей момент використовувати тільки губи і язик – мене це завжди зводить з розуму.

25. Секс на природі мене дуже заводить, особливо якщо одяг залишати якомога далі від місця дії. Так хвилююче!

26. При поцілунку вона гладить мій потилицю, і це так приємно, що я готовий муркотати!

27. Ми іноді робимо так: я лежу на ліжку обличчям вниз, а вона зверху на мені – водить по моїй спині і сідницях своєю оголеною грудьми і животом. Не минає і кількох хвилин, як я перевертаюся і починається таке…

28. Перед тим як зайнятися оральним сексом, вона чистить зуби який-небудь м’ятною пастою з ефектом морозної свіжості або м’ятну жуйку жує. У мене від цього мурашки по шкірі біжать.

29. У мене на шиї є дуже чутлива зона: коли дівчина цілує мене туди, у мене ноги немов ватяні стають на кілька хвилин.

30. Ми з жінкою перед сексом обожнюємо довго цілуватися. Це посилює чутливість. Особливо мені подобається, коли вона раптом стискає губи і мені треба боротися з нею, щоб отримати відповідь поцілунок. Я завжди виходжу переможцем, звичайно.

31. Поки я цілую її всюди, вона стискає і гладить свою груди. Таке видовище кого завгодно заведе.

32. Я люблю, коли вона мене пестить, але не використовує руки. Причому тримає їх за спиною, як у конкурсі на витягування яблук з води. Мені, мабуть, подобаються складні завдання.

33. Мені дуже подобається, коли вона мене пестить нижче пояса, трохи приспустивши на мені джинси, – виходить, що я скутий у рухах… як ніби я в неї в полоні.

34. Коли я зверху, моя дівчина обхоплює мене ногами і починає завалювати мене то вправо, то вліво. Це дуже здорово!

35. Мені подобається, коли дівчина дивиться на те, як я роблю їй кунілінгус. Я завжди намагаюся виглядати в такий момент сексуально.

36. Мене заводять рольові ігри, особливо коли дівчина раптом починає прикидатися смущающейся незайманою.

37. Влітку, коли в кімнаті спека, моя дівчина любить, щоб я водив по її тілу кубиками льоду. Коли вони тануть на ній, залишаються вологі смуги, які я обвожу мовою. Обожнюю літо!

38. Якщо після звичайного сексу ми переходимо до орального, а потім назад – я готовий бути у формі всю ніч безперервно.

39. Крім пози “69” мене заводить поза “4”. Моя дівчина лежить на мені і пестить обома руками і ротом мій пеніс. А я просто отримую задоволення. Егоїстично, але хоча б кілька хвилин!

40. Коли я зверху, вона впирається в мої плечі руками. Мені доводиться долати опір, і це жахливо заводить – а вона сміється, що під час сексу займається фітнесом.

41. Моя дружина іноді виробляє мовою “вісімку”. Вона торкається губами мого вуха і кінчиком мови малює круги. Я це обожнюю.

42. Я люблю робити це стоячи. З’являється відчуття, що її піхву щільно тримає мій пеніс. Це дуже цікаво і незвично.

43. Коли вона сидить на мені зверху, то не знімає ліфчик. Я люблю знімати його сам – в той момент, коли мені цього захочеться.

44. Я люблю, коли під час сексу її руки лежать у мене на сідницях. Так вона може керувати своїми рухами, то притискати мене до себе, то відпускати.

45. Якось ми їхали по безлюдній дорозі десь далеко від міста – і вона виконала мою юнацьку мрію. Стала чіплятися до мене прямо під час їзди. А потім ми припаркувалися в лісі і продовжили – вже на задньому сидінні.

46. Існує думка, що чоловічі соски нечутливі. Дурниця! Можете перевірити самі: прикусіть їх ніжно або пограйте пальцями – побачите, що буде.

47. Моя дівчина іноді проводить мовою по внутрішній поверхні мого стегна, а потім дує на неї. Це щось!

48. Перед тим як я вже готовий кінчити, моя подруга розсовує ноги як можна ширше – так я можу ввійти в неї ще глибше – і нам обом добре.

49. Мені здається, що жінці зовсім не обов’язково кричати чи стогнати під час оргазму, як в еротичних фільмах. Вираз її обличчя в цей момент красномовніше будь-яких звуків.

50. В останній раз ми займалися сексом прямо на підлозі. Коли лежиш на твердій поверхні, виникають зовсім інші відчуття. Мені сподобалося.

51. Мені подобається, коли дівчина мене під час сексу хвалить. Може, це така хитрість, але я чертовски ведусь на неї і хочу бути ще краще, ніж вона каже!

52. Я приходжу в захват, коли жінка ніжно облизує мені область трохи нижче пупка.

53. Поки я дивлюся спортивний канал, моя дівчина раптово сідає поруч зі мною в коротеньких шортиках і спортивному топіку і робить зацікавлений вигляд. Їй, може, й цікаво, що відбувається на екрані… а мені вже немає.

54. Поки я роблю їй кунілінгус, вона кладе мені руку на потилицю. Коли вона міцно стискає його пальцями, я розумію, що їй добре.

55. Під час сексу мені подобається чути власне ім’я. Особливо коли воно зустрічається серед її стогонів… від задоволення.

56. Коли ми були в ресторані, вона як би ненароком взяла під столом мою руку і запустила її до себе під спідницю. Щоб швидше дістатися до ліжка, мені довелося брати рахунок і вести її додому.

57. Іноді моєї коханої не потрібно нічого особливого робити, щоб завести мене. Вона всього лише легенько цілує мою нижню губу, а я вже готовий накинутися на неї.

58. Якщо вона знає, що я на важливій нараді, то час від часу (не дуже часто) надсилає мені повідомлення, в якому розповідає, що на ній одягнене і як вона мене хоче. Я зазвичай закінчую переговори ударними темпами.

59. Вона іноді зав’язує мені очі. В цьому є щось неймовірно пристрасне, коли не знаєш, до чого ти доторкнешся в наступний момент.

60. Нещодавно вона валялася на дивані, дивилася телевізор – і з-під спідниці були видні панчохи на резинці. Їй не довелося довго мене чекати.

61. Щоб показати мені, що вона хоче мене, вона бере мою долоню і починає виробляти на ній кола мовою – мені дуже подобається.

62. Як-то раз моя дівчина зателефонувала мені і сказала, що у неї зламалася машина. Коли я приїхав подивитися, що сталося, неполадок я не знайшов. Крім того, що спідниця в неї виявилася надто короткою. І коли вона в черговий раз відкрила капот і нагнулася подивитися, що ж там таке, – це був удар нижче пояса. Практично в прямому сенсі.

63. Мене збуджує, коли дмуть на мої соски. Вони відразу стають твердіше і чутливішою.

64. Моя дівчина прив’язала мене якимись шарфиками до спинки ліжка за зап’ястя і стала пестити. Я був такий безпорадний, і це мене дуже збуджувало!

65. Якось на моїй дівчині були шовкові шортики, я і не думав, що так приємно до них торкатися! Правда, я довго не витримав, довелося їх швидко зняти.

66. Мені подобається, коли вона влітку не носить під сукнями і сарафанами спідньої білизни. Хочеться негайно зайнятися з нею любов’ю.

67. Коли ми займаємося сексом в позі “вона рачки, а я ззаду” – вона просить мене не рухатися і робить все сама. Довго я не витримую.

68. Коли ми займаємося сексом, головне – не вимикати світло, мені так подобається дивитися на її тіло!

69. Якщо ми давно не бачилися, вона показує мені, як завдавала собі насолоду, поки мене не було поруч. А я просто сиджу і дивлюся (правда, не дуже довго).

70. Мені подобається, коли вона стогне, одночасно пестячи мій член ротом, – ці вібрації доставляють неймовірну насолоду.

71. Рай на землі – ось як я називаю це: коли дівчина сидить на тобі зверху і нагинається, щоб волоссям полоскотати твоє обличчя. Ні з чим не порівняти.

72. Мені подобається, щоб у дівчини була інтимна зачіска або взагалі не було волосся на лобку. Це дивовижні відчуття.

73. На ступнях дуже багато точок, помассировав які вона приводить мене в такий стан… я за себе не відповідаю.

74. Я зустрічався з дівчиною, яка обожнювала займатися сексом вранці. Щоб мене спокусити, вона прокидалася і першим ділом розповідала, який їй приснився еротичний сон. Нічого не залишалося робити – тільки втілювати її мрії.

75. Добре, звичайно, займатися сексом в ліжку, але, по-моєму, важливо міняти місце дії. Наприклад, у ванній на пральній машині, на кухні, на килимі у вітальні.

76. Я люблю, коли вона не дає мені увійти в неї відразу, мучить, Я знаю, що вона називає це “правилом 10 секунд”. Перед тим як все почнеться, вона вважає як мінімум до десяти. Від цього я хочу її в десять разів більше.

77. По-моєму, немає нічого сексуальніше жінки, яка в ліжку веде себе природно і не імітує задоволення, а робить те, що їй в цей момент хочеться.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Останні дані дослідження функціонування мозкової активності вночі

  Всі давно знають, що для організму вкрай важливо висипатися, це дозволяє відновитися за час сну. Але що ж відбувається в нашому мозку, коли ми бачимо сни? Які процеси відбуваються? Одні учені кажуть, що мозок теж спить, інші дотримуються думки, що тільки наполовину. В науковому журналі Science була опублікована приголомшливе дослідження, проведене на мишах і щурах,…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама