Медицина

3 неймовірних медичних випадку

0

Лікарі часто стикаються з різноманітними цікавими медичними випадками, які вражають своєю оригінальністю і з незвичайним характером. На жаль, описати всі такі медичні аномалії за один присід просто неможливо. Тому Estet-portal підібрав для Вас три медичних випадки, про які буде цікаво дізнатися як професіоналам, так і іншим читачам нашого Порталу. “Головними героями” таких історій виступають звичайні люди, які живуть серед нас з Вами. І це робить описані аномалії ще більш цікавими.

Медичний світ сповнений дивовижних і іноді шокуючих історій, які іноді мають місце у нашому повсякденному житті. Це можуть бути й екзотичні хвороби, і неможливих избавлений від рідкісних хвороб, а також неймовірні медичні аномалії. Пропонуємо Вам ознайомитися з деякими з них.

Випадково виявлений дитина вагою 3,8 кг

25-річна Ребекка Олдхем протягом декількох місяців терпіла нестерпні болі в животі, а коли все-таки звернулася в клініку, лікарі приголомшили її лікуванням – необхідно було видалити яєчники. Під час операції хірурги виявили в матці 36-тижневий плід. УЗД не показало вагітність з-за неправильного положення плоду. Цей день став для дівчини самим щасливим, так як вона вважала, що ніколи більше не завагітніє.

Не зовсім чоловік

44-річний житель Китаю звернувся в місцеву лікарню з скаргами на регулярні болі в животі і кров при сечовипусканні. В результаті обстеження лікарі з’ясували, що у нього деформований пеніс і почалися місячні. В ході подальших досліджень у пацієнта виявили жіночі репродуктивні органи, включаючи матку. Виявилося, що китаєць страждає від рідкісного генетичного захворювання, яке б знижувало гормони стресу і збільшувало чоловічі статеві гормони, із-за чого він виглядав як чоловік.

Уявна вагітність

Дівчина з Північної Кароліни звернулася в медичний центр повідомивши, що в цей день у неї повинні початися пологи. Затримка на 2 дні змусила медиків детально вивчити медичні дані вагітної та під керівництвом головного лікаря провести кесарів розтин. Неймовірно, але під час операції матка виявилося порожньою. У жінки була уявна або істерична вагітність, викликана великим бажанням стати матір’ю. Тому вона мала всі ознаки, характерні для нормальної вагітності.

Як бачите, всяке буває. Медичний світ – не виняток в даному випадку. Estet-portal сподівається, що Вам було цікаво дізнатися про цих медичних випадках. Слідкуйте за нашими оновленнями, а ми в свою чергу постараємося розповідати Вам про те, як можна більшій кількості смішних і страшних медичних випадків. До речі, якщо у Вас є історії, якими Ви хотіли б поділитися з нашими читачами, сміливо залишайте їх у коментарях!

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Як чоловік програв мене в танки

  Привіт, мене звати Катерина.Так вийшло, що я вийшла заміж за кращого друга, ми зустрічалися буквально місяць і відразу ж стали жити разом, а в ніч з 31 грудня він зробив мені пропозицію, і через півроку ми одружилися.Я до нестями любила цього чоловіка, здавалося, що ось він, той самий, єдиний і неповторний. Після весілля деякий час…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама