Інше

10 найдивніших змагань у світі, придумати які дано не кожному

0

Суперництво у людей в крові, ось навіщо їм подобається влаштовувати різні змагання. Серед звичних і широко поширених жерти такі, які змушують дивуватися. Це настільки дивні і навіть небезпечні змагання, що просто дивуєшся невгамовної людської фантазії.

10. Змагання з екстремальної прасування

Змагання з екстремальної прасування

Перше змагання по екстремальній прасування провели в 1997 році в місті Лестер, Великобританія. Учасники повинні попрасувати парочку штук в екстремальних умовах, а власне в горах, на льоду або у воді. Переможець не тільки повинен продемонструвати майстерність альпінізму або пірнання з аквалангом, але й зуміти погладити сорочку.

9. Змагання з повзання

Змагання з повзання

У своєрідному марафоні немовлят у 2005 році, який проводили в Колумбії, взяли участь 1122 дитини. Дітки віком від 8 до 18 місяців повинні були проповзти 5-метрову дистанцію. Не дивно, що ніхто не доповз до фінішу. Цей захід проводився Міністерством здоров’я в підтримку здорового способу життя.

8. Футбольний матч в грязі

Футбольний матч в грязі

У 2008 році тисячі дядьків і жінок влізли по щиколотку в бруд, борючись за головний приз під час проведення щорічного Десятого футбольного чемпіонату в багнюці. Це масовий захід проводили у Фінляндії в болоті, яке саме для чемпіонату було перетворено у футбольне поле, на якому провели 22 гри. Площа поля склала 60х35 м. Кожна гра тривала 2 тайми по 25 хвилин. У чемпіонаті взяли участь 340 команд по 6 гравців. Чемпіонат був більше схожий на грязьовий карнавал, настільки як гравці поміняли гольфи і кросівки на довгі сукні, білі лікарняні халати, на костюми суперменів, обливають шорти, рожеві перуки, то жерти було зроблено все, для того, щоб здобути перемогу і отримати приз.

7. Чемпіонат з метання яєць

Метання яєць – це серйозний спортивний захід, який проводять в різних куточках світу. Щорічно з 2006 року подібний чемпіонат проводять в Саттон, Великобританія. Він складається з чотирьох дисциплін, переможець отримує грошовий приз.

6. Чемпіонат з лазанью по стовбурах пальм

17 серпня, в діваються незалежності Індонезії, проводять традиційне святкування з феєрверками і різними змаганнями. Найскладнішим шанується лазіння по стовбурах пальм, в якому беруть участь команди з 4 чоловік. Піднятися вгору по безвідносно голому і маслянистої стовбуру пальми – практично не можливо. Багато команд споруджують своєрідну драбину, стаючи на плечі один одному. На вершині пальми буде приз – від рушників, одягу і дрібничок до гірських велосипедів та грошових сертифікатів. Якщо хтось з учасників занадто швидко дереться по стовбуру дерева, то організатори можуть поливати його водою, і він буде змушений починати все спочатку.

5. Реслинг

Реслінг

Перший світовий чемпіонат з ножному реслінгу провели в 1976 році в одному з барів Дербішир, Великобританія. Учасники зчіплюються стопами ніг не на буття, а на смерть! У 1997 році організатори цього чемпіонату подали заявку в Олімпійський комітет. За визнанням його олімпійським виглядом спорту, але ідею не підтримали. До речі, ножний реслінг – дуже небезпечний вид спорту, так ніби дуже часто учасники отримують вивихи і навіть переломи.

4. Чемпіонат з надування грілок

Чемпіонат з надування грілок

18-річний Джамал Ткешелашвілі НЕ підсміювався, коли заявив, що порве вас, ніби Тузик грілку! Він став переможцем чемпіонату 2009 року по надування грілок. Джамал поставив три рекорди: перший – 23 секунди, другий – 16 секунд і третій – 13 секунд. Одну грілку він надув, коли на ній сидів чоловік. Молодому грузину належить світовий рекорд, який становить 13 секунд. Попередній рекорд становив 51,98 секунд.

3. Чемпіонат по свисту

Сьогодні якщо хтось просвистить навздогін красивій дівчині, може отримати ляпаса, але тільки не житель містечка Ірвінстауна. У 2009 році в Ірландії був проведений перший чемпіонат по свисту. Учасники, які були здатні вразити протилежну стать більше ніж інші, отримували приз. До речі, переможцем виявився м’ясник Стефен Мілляр.

2. Марафон на каблуках

Марафон на каблуках

Одні з найбільш дивних змагань проводилися в багатьох містах світу, вводячи Сідней, Париж, Амстердам і т.д. Але жителям Мілана пощастило більше за інших, настільки як учасники змагалися за пару елегантних, розкішних босоніжок від Маноло Бланік. 300 учасників повинні були пробігти дистанцію в 80 м на каблуках не басист 7 см і не ширше 1,5 см. Жертва коштувала призу. До речі, в гробі змагань троє переможців ретирувалися додому в прекрасній парі розкішному взутті.

1. Чемпіонат по безробіттю

Чемпіонат по безробіттю

Натовпи людей, які втратили роботу в результаті економічної кризи, не стали сидіти вдома і скиглити на свою долю. 31 березня 2009 група безробітних зібралася в Нью-Йорку і провела так звані Олімпійські ігри по безробіттю. Ця ідея прийшла в голову одному следерявшему роботу програмісту. 20 гравців взяли участь в 20 дисциплінах, які іменувалися «звинуватив начальника» і «Ви звільнені», полягали в метанні офісних телефонів, офісному боксі і т.д.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • 10 міфів, в які вірять 75% дорослих людей планети

  Наукові міфи, як дитячі приказки, наполегливо тримаються на плаву. Більш того, ці міфи так довго витають навколо, що їх починають вважати загальновизнаною істиною. Дослідження 2015 року показало, що 82% дорослих людей помиляється хоча б в одному з перелічених питань. 1. Еверест — найвища гора в світі Ні, це звання належить Мауна-Кеа, вулканічному піку на Гаваях…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама