Медицина

10 дивовижних переваг віскі для здоров’я

0

Проблеми, які невпинно переслідують нас протягом робочого дня, так і хочеться змахнути з себе, зачинивши за собою двері офісу. Кожен вибирає метод боротьби з поганим настроєм, втомою, похмурими думками і проблемами. Сьогодні estet-portal.com порадує тих наших читачів, вибір яких припав на скроні. Отже, в чому ж полягає користь віскі для здоров’я?

 • Користь віскі для фігури: допомагає запобігти набір ваги

Порівняно з деякими алкогольними напоями, в тому числі пивом, віскі є низькокалорійним напоєм з невеликим вмістом цукру, тому насолоджуватися цим благородним напоєм можна без страху стати володарем пивного животика.

 • Користь віскі для серця

Поряд з темним пивом і вином віскі є одним з алкогольних напоїв, які можуть підтримувати здоров’я серця. Антиоксиданти, які входять до складу віскі, допомагають знизити ризик серцевого нападу шляхом зниження рівня «поганого» холестерину в крові і підвищення рівнів «хорошого» холестерину.

 • Користь віскі для здоров’я: допомагає боротися з раком

Така властивість віскі обумовлено вмістом антиоксидантів, зокрема, елагової кислоти, яка допомагає захистити ДНК організму від контакту з канцерогенами. Також віскі захищає організм людини від впливу хіміотерапії.

 • Користь віскі для здоров’я мозку

Дослідження показали, що віскі в невеликих кількостях знижує ризик розвитку хвороби Альцгеймера і деменції. Проте не перестарайтеся, адже зловживання алкоголем такий ризик збільшує.

 • Віскі знижує ризик інсульту

Оскільки віскі запобігає відкладенню холестерину і знижує рівень «поганого» холестерину, він також здатний знизити ризик інсульту, допомагає розслабляти артерії та поліпшує кровообіг.

 • Користь віскі для психічного здоров’я: допомагає боротися зі стресом

Крім негативного впливу на психічне здоров’я, стрес пов’язаний з численними проблемами зі здоров’ям. Багато любителів віскі підтвердять, що цей міцний напій – те, що потрібно, щоб заспокоїти нерви і зняти стрес. Після важкого робочого дня ароматний віскі допоможе Вам знову відчути себе людиною.

 • Користь віскі для пам’яті

Як і у випадку з хворобою Альцгеймера, віскі здатний поліпшити Вашу пам’ять завдяки поліпшенню циркуляції крові, що в свою чергу забезпечує належне надходження кисню в мозок.

 • Користь віскі для травлення

Насправді, віскі давно використовували для поліпшення травлення. Він допомагає зменшити апетит після їжі, запобігаючи таким чином переїдання і допомагаючи уникнути болів в шлунку і нетравлення.

 • Віскі продовжує життя

Завдяки тим же антиоксидантам віскі допомагає імунній системі боротися з різними хворобами. Також цей напій запобігає руйнування важливих клітин в організмі, продовжуючи таким чином життя.

 • Віскі безпечний для діабетиків

Оскільки в віскі містить мало цукру і вуглеводів, він є ідеальним напоєм для діабетиків. Тому вони можуть насолоджуватися хорошим напоєм і не переживати про коливання цукру в крові.

Приєднуючись до Моз, estet-portal.com попереджає, що вживання алкоголю в нерозумних кількостях не тільки не принесе користі Вашому здоров’ю, але й завдасть йому непоправної шкоди! Ставитеся до віскі, як до ароматного ліків, приймати яке необхідно, чітко дотримуючись безпечної дозування.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • 8 цікавих фактів про сон

  Ми зібрали добірку цікавих фактів про сон, деякі з них звучать досить несподівано. Приблизно третину свого життя ми проводимо уві сні. До речі, людина унікальна тим, що на відміну від інших тварин, здатний боротися зі сном: нікому з братів наших менших це і в голову не прийде. 1. Чому ви можете прокинутися від власного крику…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама