Мужик та кінь
Кіно, Тварини, Цікаві факти

І прийняв він смерть від коня свого

0

Пригадується повість про князя Віщого Олега, який за легендою прийняв смерть від улюбленого коня. Історію цю всі знають ще зі шкільної лави, князю наворожили смерть від коня, він коня залишив у стайні, а той від туги помер. Олег посміявся над волхвами і захотів подивитися на кістки коня, встав ногою на череп і сказав: «Чи Його мені боятися?» Однак в черепі коня жила отруйна змія, смертельно вжалила князя…

У даній статті мова піде не про нашого славетного предка, а всього-лише про американського інженера авіабудівної компанії Боїнг, загиблого через жеребця на фермі біля американського міста Інумкло, далеко не поетично і за явно безглуздих обставин.

Американець Кеннет Піньян з дитинства любив коней, причому любов ця мала явно виражений еротичний підтекст. Оскільки США країна свобод і демократії, Кеннет своєї пристрасті явно не соромився і на форумах зоофілів вважався експертом по … пасивному анальному сексу з жеребцями. Загалом хлопець був таким собі першопрохідцем в області пасивного зоогомосексуалізма з тваринами, чиї статеві органи змушували навіть порноакторів нервово курити в сторонці. Ще б пак, адже довжина члена жеребця становить 50-80 см, а діаметр 12-15 см.

2 липня 2005 45-річний Піньян, невідомий друг і ще один його знайомий – відеооператор-любитель Джеймс Тейт поїхали до останнього на ранчо, там проникли в стайню сусідів Тейта (що явно вже робилося не перший раз), де Піньян здійснив свій останній статевий акт з арабським жеребцем по імені Булзай. Деякі візити, в тому числі і не настільки вдалий останній, записувалися на відео його друзями і викладалися в Інтернеті.

Незабаром після цього він відчув нездужання, але ще кілька годин не наважувався їхати в госпіталь, побоюючись втратити свою роботу в компанії Боїнг у разі розголосу інциденту. Його знайомі відвезли і вивантажили його в госпіталі Інумкло, де Піньян помер по дорозі в реанімаційну від перитоніту в результаті розриву товстої кишки, після чого вони зникли, але опісля були знайдені за номером автомобіля, який було знято охоронною камерою госпіталю.

Розслідування інциденту показало, що ферма була улюбленим місцем побачень інтернет-зоофілів зі своїми вихованцями. Так як жеребець в результаті події не постраждав, звинувачення в жорстокості нікому не пред’являли, хоча один час слідчі мали намір звинуватити завсідників ферми в знущанні над тваринами, що мешкали на фермі. Звинувачення було пред’явлено лише Джеймсу Тейту за незаконне проникнення на ділянку сусідів.

Після цього випадку в штаті Вашингтон були заборонені статеві акти з тваринами і поширення відповідних відеозаписів, що стало каратися позбавленням волі до 5 років у в’язниці. Натхненний фатальною анальною пристрастю Піньяна, режисер Робінсон Девора з Сіетла зняв документальний фільм «Зоопарк» («Zoo») про події, що відбулися 2 липня 2005. Стрічка отримала призи на міжнародних фестивалях в номінаціях “Кращий документальний фільм” і “Кращий фільм”.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Нейробіка для мозку: накачайте звивини

  З віком когнітивні здібності погіршуються; крім цього, мозку для функціонування на належному рівні не вистачає навантажень, які у більшості людей відпадають разом з потребою навчатися чомусь новому кожен день, як, наприклад, в школі або інституті. Погіршення пам’яті – негативний і дуже поширений процес, який також обумовлений появою інтернету, можливістю секундного пошуку інформації та її збереження…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама