Медицина

Інтернет-ЗМІ розкрили таємницю відомого телесеріалу

0

Блог Bustle опублікував замітку про справжню причину того, чому в серіалі “Друзі” столик біля дивана в “Центральній кав’ярні” завжди був вільний для головних героїв телешоу. Переглядаючи серіал, редактор сайту виявила в декількох епізодах стоїть на столі таблички “зарезервовано”. Через два дні новину передрукувало інтернет-видання Buzzfeed, за декілька годин зібрав на ній майже три мільйони переглядів.

Непомітну чорну табличку, покликану пояснити, як героям серіалу — Россу, Рейчел, Моніці, Чендлеру, Фібі і Джо — завжди дістається найбільший столик у кав’ярні, зауважила журналіст Таня Гаремани (Tanya Ghahremani). За її словами, їй здалося дивним, що в такому багатолюдному місті, як Нью-Йорк і в настільки популярному закладі, як “Центральна кав’ярня” найкраще місце завжди доступно для приходить туди однієї і тієї ж компанії друзів.

Як з’ясувала Гаремани, сценаристи шоу частково подбали про те, щоб цей момент не виглядало нелогічним — в різних серіях в кадр потрапляє стоїть на столі табличка для резерву. Часто вона виявляється прихована за іншими предметами, тому більшість глядачів багато років не підозрювала про її існування.

У більшості нью-йоркських кав’ярень не існує практики резервування столів для гостей. Проте, пише автор замітки, в деяких закладах в Брукліні можна зустріти подібні таблички, які виставляють зазвичай тільки для постійних відвідувачів того чи іншого місця.

18 січня новину про табличці з посиланням на Bustle опублікував у себе на сайті Buzzfeed, тут же зробив з неї справжню сенсацію. За кілька годин кількість переглядів матеріалу перевищило мільйонну позначку. До вечора того ж дня стаття зібрала майже 2,7 мільйона переглядів, а репортаж про табличці з’явився на сайті та в ефірі американського музичного каналу MTV.

Кожен житель Нью-Йорка знає: в будь-якій місцевій кав’ярні практично неможливо знайти вільний столик. Не кажучи вже про те, щоб займати одне і те ж місце цілих десять років поспіль.

Факт існування в “Друзях” таблички для резерву столу в “Центральній кав’ярні” досі не був широко відомий. Одне з небагатьох згадок цієї деталі в мережі можна зустріти на форумі Movie Mistakes. В обговоренні, присвяченому серіалу, користувач сайту стверджує, що помітив табличку, однак знайшов досить дивним той факт, що друзям взагалі вдається таким способом бронювати стіл у кав’ярні.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Гол у свої ворота

  Що буває за гол у свої ворота

  Гол у свої ворота, або, як його називають «автогол», явище у футболі досить часте. Для гравця який забив м’яч своєму голкіперу це, звичайно, неприємно. Але був випадок, коли автору такого конфузу виплатили солідну грошову премію.

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама