Медицина

Як і чому місяць народження впливає на здоров’я людини

0

Дата Вашого народження може не тільки розповісти про те, хто Ви за знаком зодіаку. Існують відомості, що місяць народження впливає на здоров’я людини в подальшому. Estet-portal.com зібрав для своїх читачів інформацію про те, до яких проблем зі здоров’ям схильні народжені в той чи інший місяць діти і чому.

Народжені восени

 • Хороша фізична форма. Дослідження, опубліковане у Міжнародному журналі спортивної медицини (International Journal of Sports Medicine) свідчить про те, що хлопчики, народжені в листопаді, краще проявляють себе в тестах на кардіореспіраторну витривалість, силу рук і нижньої частини тіла, ніж їх ровесники, народжені навесні.

Причина: вагітні жінки влітку отримують достатньо вітаміну D для хорошого фізичного розвитку плода.

 • Схильність до харчових алергій. Люди, народжені восени, згідно з дослідженням, проведеним Університетом Джона Хопкінса, більш схильні до харчових алергій, ніж люди, народжені в інші сезони.

Причина: осінні малюки в перші місяці життя отримують менше вітаміну D, внаслідок чого в них розвивається чутливість шкіри до харчових алергенів.

Народжені взимку

 • Ліворукість. Серед народжених взимку чоловіків лівші зустрічаються частіше, ніж серед народжених в інші сезони. Високі рівні тестостерону в утробі підвищують ймовірність ліворукості, а більш тривалі періоди перебування під впливом сонця влітку можуть призвести до підвищення рівня тестостерону під час розвитку плоду.
 • Передчасні пологи. Діти, зачаті в травні (відповідно, народжені в лютому), на 10% частіше народжуються раніше терміну. Причиною такого явища можуть бути застуди і грип, якими хворіють їхні мами протягом останнього триместру вагітності.

Народжені навесні

 • Меланома. Люди, народжені навесні, мають на 21% більші шанси розвитку меланоми, ніж народжені восени. Такі результати дослідження 2014 року були опубліковані в Міжнародному журналі епідеміології. Схильність до ультрафіолетового випромінювання протягом перших місяців життя людей, народжених навесні, можуть підвищити ризик меланоми. Тому народженим навесні необхідно особливо ретельно захищатися від сонячних променів і всіх форм раку шкіри.
 • Менопауза. Італійські вчені зробили цікаве спостереження: жінки, народжені навесні, досягали менопаузи до 49 років, у той час як народжені восени жінки переходили в даний період на 15 місяців пізніше. Існує припущення, що народжені восени жінки мають більшу кількість яйцеклітин.

Народжені влітку

 • Короткозорість. У журналі «Офтальмологія» (Ophthalmology) було опубліковано дослідження, згідно з результатами якого, люди, народжені влітку, частіше мають потребу в окулярах, щоб добре бачити на відстані. Серед можливих причин називають вплив сонячного світла на очі відразу після народження дитини.
 • Перепади настрою. У людей, народжених влітку, часто спостерігаються перепади настрою. Під впливом світла і температури хімічні речовини в мозку дитини можуть впливати на психічне здоров’я.

Наведена вище інформація – швидше цікаві спостереження вчених, ніж підтверджені факти. Звичайно ж, сезон і тим більше місяць народження впливає на здоров’я людини не так сильно як спадковість та вплив навколишнього середовища, але деякі тенденції, як Ви вже переконалися, простежуються.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Молоко та молокопродукти

  Цікаві факти про молоко

  Всі з дитинства пам’ятають повчання батьків про те, що якщо пити молоко, то обов’язково будеш здоровим, а що ще цікавого ви знаєте про такий, здавалося б, звичайний продукт як молоко? Користь від молока науково доведена, виявляється, цей натуральний напій містить максимальний набір природних поживних речовин, такі як кальцій, калій, фосфор, рибофлавін, вітаміни, В12, D, клітковину,…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама