Медицина

Як і чому місяць народження впливає на здоров’я людини

0

Дата Вашого народження може не тільки розповісти про те, хто Ви за знаком зодіаку. Існують відомості, що місяць народження впливає на здоров’я людини в подальшому. Estet-portal.com зібрав для своїх читачів інформацію про те, до яких проблем зі здоров’ям схильні народжені в той чи інший місяць діти і чому.

Народжені восени

 • Хороша фізична форма. Дослідження, опубліковане у Міжнародному журналі спортивної медицини (International Journal of Sports Medicine) свідчить про те, що хлопчики, народжені в листопаді, краще проявляють себе в тестах на кардіореспіраторну витривалість, силу рук і нижньої частини тіла, ніж їх ровесники, народжені навесні.

Причина: вагітні жінки влітку отримують достатньо вітаміну D для хорошого фізичного розвитку плода.

 • Схильність до харчових алергій. Люди, народжені восени, згідно з дослідженням, проведеним Університетом Джона Хопкінса, більш схильні до харчових алергій, ніж люди, народжені в інші сезони.

Причина: осінні малюки в перші місяці життя отримують менше вітаміну D, внаслідок чого в них розвивається чутливість шкіри до харчових алергенів.

Народжені взимку

 • Ліворукість. Серед народжених взимку чоловіків лівші зустрічаються частіше, ніж серед народжених в інші сезони. Високі рівні тестостерону в утробі підвищують ймовірність ліворукості, а більш тривалі періоди перебування під впливом сонця влітку можуть призвести до підвищення рівня тестостерону під час розвитку плоду.
 • Передчасні пологи. Діти, зачаті в травні (відповідно, народжені в лютому), на 10% частіше народжуються раніше терміну. Причиною такого явища можуть бути застуди і грип, якими хворіють їхні мами протягом останнього триместру вагітності.

Народжені навесні

 • Меланома. Люди, народжені навесні, мають на 21% більші шанси розвитку меланоми, ніж народжені восени. Такі результати дослідження 2014 року були опубліковані в Міжнародному журналі епідеміології. Схильність до ультрафіолетового випромінювання протягом перших місяців життя людей, народжених навесні, можуть підвищити ризик меланоми. Тому народженим навесні необхідно особливо ретельно захищатися від сонячних променів і всіх форм раку шкіри.
 • Менопауза. Італійські вчені зробили цікаве спостереження: жінки, народжені навесні, досягали менопаузи до 49 років, у той час як народжені восени жінки переходили в даний період на 15 місяців пізніше. Існує припущення, що народжені восени жінки мають більшу кількість яйцеклітин.

Народжені влітку

 • Короткозорість. У журналі «Офтальмологія» (Ophthalmology) було опубліковано дослідження, згідно з результатами якого, люди, народжені влітку, частіше мають потребу в окулярах, щоб добре бачити на відстані. Серед можливих причин називають вплив сонячного світла на очі відразу після народження дитини.
 • Перепади настрою. У людей, народжених влітку, часто спостерігаються перепади настрою. Під впливом світла і температури хімічні речовини в мозку дитини можуть впливати на психічне здоров’я.

Наведена вище інформація – швидше цікаві спостереження вчених, ніж підтверджені факти. Звичайно ж, сезон і тим більше місяць народження впливає на здоров’я людини не так сильно як спадковість та вплив навколишнього середовища, але деякі тенденції, як Ви вже переконалися, простежуються.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Намальований мозок

  Цікаві факти про пам’ять людини

  Ще на початку двадцятого сторіччя вчені вважали, що немовля, з’являється на світ з чистою пам’яттю, але вже сьогодні численні дослідження доводять, що пам’ять ембріона формується приблизно через двадцять тижнів після зачаття.

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Восьминіг

  Цікаві факти про молюсків

  Молюски – це один з видів тварин, які мають незвичайну форму. На даний момент існує велика кількість різновидів цього виду тварин. Загалом, існує приблизно від 100 до 300 тисяч видів молюсків.

Реклама