Медицина

Як швидко зняти стрес за допомогою простих вправ

0

Переглядаючи список завдань, який необхідно виконати за день, нас часто вражає брак часу, щоб встигнути все – і досягти успіху в роботі, і особисте життя налагодити. Що ж робити? Дослідники стверджують, що постійний тиск різних факторів на психіку людини призводить до виникнення стресу, який створює ілюзію брак часу.

Щоб сповільнити перебіг сприйманого нами часу, просто необхідно зробити глибокий вдих і розслабитися. До такого висновку прийшла професор Джордан Еткін (Jordan Etkin) з Університету Дьюка в Північній Каліфорнії. Разом з колегами вона шукала відповідь на питання, що змушує думати, що ми не зможемо впоратися з усіма сферами життя одночасно. І ось до якого висновку прийшли дослідники: обов’язки, що розривають людину навпіл – між роботою і сім’єю – і були основною причиною уявної брак часу.

В якості вирішення даної проблеми професор Еткін запропонувала займатися вправами, знімають стрес. Половині учасників експерименту запропонували зробити вдих тривалістю 11 секунд, іншу половину людей попросили просто порахувати до 11. Як з’ясувалося, глибокий вдих допомагає уповільнити плин часу та зменшити дратівливість. Крім цього, випробувані також виголошували фразу “Я зможу!”.

Професор Еткін також сказала, що конфлікти цілей часто залежать від сприйняття. У більшості випадків ми взагалі не повинні відчувати такого конфлікту. Тому в наступний раз, щоб зняти стрес, спробуйте просто глибше вдихнути і видихнути з себе всі сумніви, вимовивши фразу “Я зможу!”.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Подслушанно

  Друзі перевели свою доньку-третьокласницю в іншу школу, в 5 хвилинах ходьби від мого будинку. Я пішла в декрет. Так тепер кожен раз, коли у них не виходить забрати дочку зі школи, вони дзвонять мені. Я відмовити не можу, дитина ж, але вже просто бісить. А матуся ще так радісно кожен раз каже: “Як же ти…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Восьминіг

  Цікаві факти про молюсків

  Молюски – це один з видів тварин, які мають незвичайну форму. На даний момент існує велика кількість різновидів цього виду тварин. Загалом, існує приблизно від 100 до 300 тисяч видів молюсків.

Реклама