Мала їсть моркву
Їжа та напої, Сім'я та діти

Чи безпечна для дітей вегетаріанська дієта?

0

Багато фахівців вважають, що дитячий організм може отримувати всі необхідні корисні речовини і з вегетаріанської їжі.

Хоча м’ясо забезпечує організм важливими живильними речовинами, включаючи білок, залізо, цинк, вітаміни B і D, діти можуть отримати все, чого вони потребують, від здорової вегетаріанської дієти.

Це відносно легко, якщо дієта дитини включає яйця, рибні та молочні продукти, але виховання строгих вегетаріанців (тих, хто уникає всіх продуктів тваринного походження) вимагає набагато серйознішого планування та харчового ноу-хау.

Є ризик низького споживання важливих поживних речовин, таких як вітамін D, кальцій, залізо і вітамін B12 в вегетаріанській дієті. Таким чином, слід спочатку порадитися з дієтологом, особливо якщо це стосується дітей молодше п’яти років і підлітків у період статевого дозрівання, коли потреби в поживних речовинах дуже високі.

Ключ до гарної вегетаріанської дієти – різноманітність, оскільки вона гарантує, що дієта містить повний спектр основних амінокислот, всі вітаміни і мінерали, які потрібні дітям для здорового росту і розвитку. Продукти з сої, лободи, бобів, сочевиці, нуту і горіхів є хорошими рослинними альтернативами м’ясу, поряд з яйцями, рибою, молоком і молочними продуктами, і забезпечують багато білка.

Багатими залізом альтернативами м’ясу є хлібні злаки з цілісного зерна, листові зелені овочі, бобові і сухофрукти. Включаючи в кожен прийом їжі джерело вітаміну C, наприклад, стакан апельсинового соку або овочі.

Перед тим як переводити дитину на вегетаріанську дієту, обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Звички ведуть до успіху

  Просто постарайтеся стати кращим на 1%, на 1% — завтра, і так далі. Що саме потрібно робити? А ось що: Тягніться до людей, які ласкаві до вас і люблять вас Це важко. Так що не напружуйтеся занадто. Просто кожен день стаєте трохи краще. Дерево бонсай зростає кожен день. Але фахівці з вирощування таких дерев знають,…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама