Інше

Цікаві і цікаві факти про порноіндустрії

0

Навіть ті люди, які щодня дивляться порно, не можуть похвалитися глибокими знаннями в даній індустрії, а адже це досить цікава тема, і вникнути в неї нам допоможуть короткі факти з цього поста.

Порноіндустрія зародилася у другій половині XIX століття у Великобританії. У роки правління королеви Вікторії в країні ввели заборону на оголену натуру, але на фотографії ця заборона не поширювалася. Заповзятливі фотографи почали фотографувати оголених дівчат і продавати ці фотокартки.

Порноіндустрія – це найприбутковіший околозаконный бізнес. Навіть сумарний заробіток за всіх у світі професійних спортивних команд не може зрівнятися з прибутком в порнобізнесі.

Згідно негласним правилом, озвученим канадськими блогерами, за мотивами будь-якого популярного сеттінга є свій порнофільм.

Більше половини всіх існуючих в мережі сайтів містить контент для дорослих.

За словами психологів, порно може викликати звикання і залежність, як, наприклад, наркотики. Подібне явище називають аддиктивностью. Такі люди перестають насолоджуватися реальної інтимною близькістю і задовольняються лише картинкою на екрані.

Акторам-чоловікам не так просто потрапити навіть на кастинг, не кажучи вже про те, щоб знятися у фільмі, а ось привабливим дівчатам це зазвичай не становить особливої праці.

Закон регулює порно у всіх країнах, наприклад, в Австралії не можуть зніматися в порно актриси з маленькими грудьми, так як це нібито пропагує педофілію, в Північній Кореї за зйомки порно загрожує растерл.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • ТОП 10 простих порад, які допоможуть вам стати щасливішими

  Щастя — це те, що оточує нас буквально всюди, і чого нам постійно не вистачає. Уміння бути щасливим, насолоджуватися кожним моментом життя і бачити радість в будь-якій, навіть самої незначної дрібниці — це, мабуть, головне вміння в житті будь-якої людини. Тут ви знайдете 10 науково доведених способу стати по-справжньому щасливим. 1. Навчіться правильно боротися з…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Восьминіг

  Цікаві факти про молюсків

  Молюски – це один з видів тварин, які мають незвичайну форму. На даний момент існує велика кількість різновидів цього виду тварин. Загалом, існує приблизно від 100 до 300 тисяч видів молюсків.

Реклама