Шекспір
Література, Цікаві факти

Цікаві факти про Шекспіра

0

Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

Найцікавіші факти про Шекспіра, життя і творчість видатного англійського поета і драматурга наведено нижче:

Факт № 1: Шекспір є за рахунком другий у світі найбільш цитованим автором після письменників Біблії.

Факт № 2: Говорить про те, що винайдене слово «вбивство» насправді було придумано і введено в ужиток саме Шекспіром.

Факт № 3: Шекспір ніколи не навчався в університеті, але це не завадило йому придбати світову популярність, більше того він донині вважається одним із самих найбільших діячів світової літератури.

Факт № 4: Збережені до наших днів роботи Шекспіра представляють собою зібрання з 38 п’єс, двох довгих поем, величезного ряду віршів, включаючи 154 сонета.

Факт № 5: Велика частина всіх п’єс Шекспіра були переведені на всі основні мови житті і в театрах його п’єси ставляться набагато частіше, ніж п’єси інших відомих драматургів.

Факт № 6: Кажуть, що Шекспір починав свою кар’єру в світі мистецтва в якості звичайного актора, а свою першу п’єсу він написав приблизно тоді, коли йому виповнилося близько 25 років.

Факт № 7: Ще один цікавий факт про життя і творчість Шекспіра говорить про те, що драматург ніколи не публікував свої п’єси. Він хотів щоб усі його п’єси виконувалися безпосередньо на сцені і був проти того щоб його п’єси поширювалися тиражами і читалися вдома.

Факт № 8: Що стосується творчості Шекспіра, то збереглася інформація про те, що для написання деяких своїх п’єс він запозичив інформацію з різноманітних джерел, які були йому доступні, таких як історії, п’єси або ж вірші.

Факт № 9: Є так само цікавий факт і про особисте життя Шекспіра. Історики стверджують що Шекспір одружився на Ганні Хатауей ще до того як його обраниці виповнилося 18 років. У них було троє спільних дітей. У нього була всього одна єдина онука, яка померла, будучи бездітною саме тому у великого драматурга не залишилося нащадків.

Факт № 10: Фактична дата народження Шекспіра донині залишається невідомою, тому історики висувають тільки свої припущення про те, що Шекспір дожив всього лише до 52 років.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Неймовірні везунчики

  У долях окремих людей, буває, простежуються дивовижні випадки везіння чи невезіння. Розглянемо насамперед ті з них, які як би відзначені печаткою удачливості. Відомий вислів «куля його не бере» більш ніж застосовне до 53-річному Фреду Кармену з Детройта (США), продавця ювелірних виробів. Він прямував до своєї машини, маючи при собі 250 000 доларів виручки, коли на…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра. Найцікавіші факти про Шекспіра, життя і творчість видатного англійського поета і драматурга наведено нижче: Факт № 1: Шекспір є за рахунком другий у світі найбільш цитованим автором після письменників…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама