3 хлопці сміються
Люди та суспільство, Цікаві факти

Цікаві факти про хлопців

0

Чоловіки завжди вважалися сильною статтю, хоча в житті існує досить багато спірних і цікавих фактів про хлопців, які це твердження можуть спростувати.

 • Наприклад, з медичної точки зору хлопці набагато більш уразливі, починаючи з моменту зачаття. За статистикою у світі народжується близько 107 хлопчиків на кожні 100 дівчаток, але при цьому до моменту дорослішання число дівчат перевалює над чисельністю чоловіків. Вчені вважають, що це пояснюється законами природи збереження чоловічого гена, таким чином, підвищена народжуваність хлопчиків пов’язана з їх підвищеною смертністю в дитинстві – у малюків чоловічої статі на 25% більше шансів померти, ніж у дівчаток.
 • У перші шість тижнів після зачаття, всі людські ембріони розвиваються дівчатками, відбувається це через генетичну інформацію, що передається від ДНК матері, яка робить сильний вплив на плід. Далі у ембріонів чоловічої статі ген SRY в хромосомі Y починає продукувати андрогени, серед яких переважає тестостерон, вони в свою чергу стимулюють розвиток первинних чоловічих статевих ознак і гальмують розвиток жіночих.
 • Хлопці – іноді надто самовпевнені особистості, наприклад, при перегляді футбольного матчу вони думають, що якщо добре сконцентруються, то допоможуть своїй команді виграти. Та й у цілому, чоловіки завжди хочуть бути кращими в усьому, якщо ж чоловік відчуває себе в чомусь гіршим, страждає через незацікавленість або чергову поразки, то це негативно впливає на його психіку.
 • А ось ще один цікавий факт про хлопців. 30% хлопців брешуть своїм половинкам, причому більшість з них роблять це не зі зла, а щоб не заподіяти біль коханим.
 • Чим молодший хлопець, тим більш імпульсивні його дії, а отже, і наслідки менш передбачувані.
 • Думаєте каблуки – виключно жіночий атрибут? А ось історія це спростовує, одними з перших високі підбори почали носити монгольські чоловіки, правда робили вони це не для краси, а для того, щоб ноги не вислизали з стремена під час їзди на конях.
 • Жіноча зовнішність, фігура, навіть одяг – важливі для чоловіків, але все ж більшість з них зізналися, що розум, власну думку і інтереси – все ж кращі, ніж тільки краса, особливо, у виборі дружини.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама