Спортивний спорт
Бокс, Спорт, Стрільба, Теніс, Цікаві факти

Цікаві факти про спорт

0

Захоплюєтеся спортом? Правильно, адже спорт – це життя і здоров’я! Ну а ми пропонуємо Вам познайомитися з деякими цікавими фактами про спорт!

З чого починається спорт? З бажання або можливо з наявності сили волі? Ні. Спорт починається з уболівальників. Це найцікавіше в спорті. Адреналін, що з’являється у вболівальників, може зрівнятися з наркотиком, який закликає прийти насолодитися наступним етапом видовища. Як стало відомо, спортивні фанати – це не відблиск сучасності. Вони існували ще в Римській імперії, проявляючи свій ажіотаж при змаганнях колісниць. Іноді вони виливалися в повстання, супроводжувані великою кількістю жертв.

Знамениті сорочки – поло, з самого початку з’явилися саме в спорті: серед тенісистів. Багато пізніше вони поширилися в модному співтоваристві споживачів яскравих і цікавих новинок. Саме тому сьогодні кожен може приміряти на себе форму переможця.

Тенісисти

Гімн Ліги чемпіонів прийшов в кожен дім завдяки старанням Генделя. Аранжування його твору «Садок-Священик», зроблене Бріттеном ще в 1992 році, змушує серця мільйонів шанувальників футболу затримувати дихання при звучанні перших нот твору. Вони оповідають про швидке наближення великого видовища, що приносить масу задоволення. Його виконання офіційно здійснюється на трьох мовах: німецькою, англійською, французькою.

Далеко не кожен знає, що найпопулярніший вид спорту в кінематографі – це бокс. Найцікавіше те, що він був узаконений тільки в 1900 році. Завдяки йому зараз є маса дозволених бойових мистецтв, що беруть участь в спартакіаді.
Коли цей вид спорту лише зароджувався, то спортсмени, не маючи рукавичок, могли травмувати собі руки. З приходом боксерських рукавичок, кількість поверхневих травм значно зменшилася, однак ризик отримання травми головного мозку збільшився в рази.

Першим спортсменом, що дозволив собі порушити Гітлірівські плани демонстрування переваги арійської раси над усім світом, став Джессі Оуенс. Мало того, що він завоював велику кількість медалей, він ще при цьому посмів бути чорношкірим! Цей факт настільки засмутив фюрера, що він відмовився поздоровляти всіх «інших» переможців олімпіади в Берліні, що проходила в 1936 році.

Чорна олімпіада

Багатьма улюблена стендова стрільба раніше була досить кривавим видом спорту. Тільки в 1910 році була винесена заборона на стрілянину по живих мішенях: голубам. Сьогодні стріляють по спеціальних «тарілках» без шкоди для птахів і тварин.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • “Бий або біжи”: як організм реагує на відчуття страху

  “Так на тобі особи немає” – так кажуть про людину, який або чимось хворий, або сильно переляканий. В обох випадках з’являється характерний ознака – блідість. Почуття страху викликає таку реакцію з-за того, що організм потрапляє в ситуацію “бий або біжи”. У статті ми розповімо про те, чому людина блідне, коли переляканий і які гормони причетні…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама