Старий кричить на вухо підлітку
Люди та суспільство, Цікаві факти

Цікаві факти про підлітків

0

Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Кожна п’ята людина у світі – підліток, причому 85% з цього юного покоління живуть в країнах, що розвиваються.
 • Вперше термін «підлітковий період» придуманий чеським гуманістом Яном Амос Коменським, трохи пізніше, в 18 столітті Жан-Жак Руссо в романі «Еміль» виділив період отроцтва в розвитку особистості людини, показавши його як друге народження, коли людина «народжується в життя» , починає довгий і складний процес дорослішання.
 • У підлітковому віці не тільки формується особистість і характер, а й більшість шкідливих звичок, від яких згодом навіть дорослішаючи, люди не можуть позбутися.
 • За даними досліджень підліткової поведінки та психології, тривалий перегляд ТБ і використання комп’ютера пов’язані з проблемами в спілкуванні. Телебачення сприяє перетворенню підлітка в інтроверта, внаслідок чого при дорослішанні телеманам і любителям віртуального спілкування складніше знайти спільну мову з іншими людьми, їх частіше долає депресія, самотність. А, між іншим, за статистикою тінейджери проводять 80% вільного часу в Інтернеті і спілкуються за допомогою соціальних мереж.
 • Виявляється, що підлітки приймають ризиковані рішення, і в цілому часто імпульсивні не через проблем з характером, а тому що їх мозок запрограмований так, префронтальна кора підліткового мозку працює дещо гірше, ніж у дорослих, їм важко визначити – небезпечна ситуація чи ні , важко контролювати прийняті рішення.
 • Підлітки, що мають захоплення, проводять час у повноцінному спілкуванні з різновіковими категоріями людей і вміють з ними ладнати, мають більш високі показники в усіх областях, в тому числі більш успішні в навчанні.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Кольорова машина

  Названі найпопулярніші кольори для автомобілів

  Напевно, кожен автомобіліст, особливо у своєму дитинстві любив підрахувати, скільки автомобілів улюбленого кольору зустрінеться вам сьогодні, або не раз задавали собі питання, який саме колір машин найпопулярніший. Американські фахівці з фірми PPG Industries, яка вважається найбільшим продавцем фарби і різноманітних лаків для автомобільної індустрії, провели спеціальний підрахунок.

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі: Кожна п’ята людина у світі – підліток, причому 85% з цього юного покоління живуть в країнах, що розвиваються. Вперше термін «підлітковий період» придуманий чеським гуманістом Яном Амос Коменським, трохи пізніше, в 18 столітті…

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама