Дєвка тисне руку
Люди та суспільство, Психологія, Цікаві факти

Цікаві факти про поведінку людини

0

Поведінка людини – завжди приваблювала багатьох дослідників, психологів, соціологів, та й звичайних людей, які бажають більше дізнатися про оточуючих і про себе.

Ось декілька цікавих фактів про поведінку людей:

 • Люди, заряджаються енергією від негативних емоцій інших – не міф, вчені провели експерименти і зробили висновок, що високий рівень тестостерону свідчить про насолоду таких людей від гніву співрозмовника.
 • Брехати – не просто, брехня вимагає набагато більш витонченого розуму, адже треба утримувати в голові брехню, одночасно приховуючи правду, тому часто брехуни, говорять більш простими реченнями, оскільки вибудовувати складні мовні конструкції при такій напрузі досить складно.
 • Якщо людина знає, що за ним ведеться спостереження, вона веде себе краще. Також спрацьовує ілюзія спостереження. Наприклад, в одній громадській їдальні на стінах вирішили повісити фотографії очей, було відмічено – люди стали частіше прибирати за собою посуд, перестали смітити.
 • Приваблива зовнішність – дійсно оманлива. Симпатичним брехунами довіряють куди більше, ніж людям правдивим, але що мають буденну зовнішність. До речі, хороші манери теж підкуповують.
 • Якщо рішення, яке потрібно прийняти складне, то люди найчастіше віддають перевагу відмовитися від вибору. Навіть занадто великий вибір одного і того ж продукту в магазині ставить покупця в тупик.
 • Нудьга приносить не тільки негатив в людське життя. Нудьгуючі люди часто шукають можливості привнести в життя нові відчуття та емоції, тому роблять добрі справи, так як звичайні розваги не приносять новизни.
 • Ризик всі сприймають по-різному. Все залежить від індивідуальних комплексів людини, наприклад, досить смілива людина кожні вихідні стрибає з парашутом, але при цьому в будні боїться сказати свою думку начальнику або колегам.
 • Люди схильні шкодувати про швидко прийняті рішення, навіть якщо наслідки цих рішень в цілому позитивні. Чим більше людина витрачає на роздуми, тим правильніше їй здається в майбутньому прийняте рішення.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Музей в Осаки

  Морський музей в Осаки, Японія

  Музей розташований в Осаки не випадково. З давніх часів це місто було центром морських перевезень, і вирішено було відкрити тут музей, який би зберігав історію стосунків людини і моря. Будівництво почалося в 1998 році, а відкриття відбулося 14 липня 2000 року.

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама