Жіночі очі
Анатомія, Цікаві факти

Цікаві факти про очі людини

0

Очі – один з найважливіших органів людини. Звичайно, вони не так важливі як серце або легені, але, тим не менш, важливі. Очі дають нам можливість дивитися на світ і радіти життю.

Очима можна надихати і закохуватися в них. Перше куди дивиться людина, звичайно ж, в очі. У ці унікальні творіння наших генів. По очах можна багато чого розповісти. Наприклад, чи обманюєте ви людей або щось приховуєте. Подивіться в них, і вони дадуть вам щось зрозуміти. У медицині ж очі розкажуть вам про ваші захворюваннях. Наприклад, зелений колір очей розповість про те, що у вас проблеми з кишечником. А карі очі – проблема з серцево – судинними органами. Медики запевняють нас в тому, що в природі існує 5000 відтінків сірого кольору очей. Також колір очей переходить до нас за генотипом від наших батьків. Але він може помінятися з віком. Є такі люди, у яких змінюється колір райдужної оболонки при зміні температури. Наприклад, коли вони ходять в баню. Іноді стає не по собі. Не багато хто знає, що в середньому людина моргає 10 мільйонів разів на рік. Це приблизно 1 раз в 1 секунду. Буває й частіше.

Є багато цікавих фактів про очі:

 • Маленькі діти при народженні дальтоніки. Вони не розрізняють кольори. І в перші дні життя їх очі не виділяють сльози.
 • Також одним з цікавих фактів є те, скільки важить людське око. Цікаво, як можна його зважити на живій людині. 21 століття – століття інновацій. Так вчені довели, що вага людського ока становить 28 грам.
 • Якщо говорити про техніку, то людське око ставиться до неї несприятливо. Пряме відношення до цього має монітор. Доведено, людина читає на 25% повільніше з монітора, ніж з паперу. А чоловіки читають дрібний шрифт краще, ніж жінки.
 • Кожна людина знає, що за очима, як і за будь-яким органом потрібен догляд. Не варто годинами сидіти перед монітором, а потім з жалістю терти очі і говорити як вони втомилися. Втрата зору незворотна. У наш час хоч і існують операції з відновлення зору, але вони не дають ніякої гарантії, що він відновитися. Про це попереджають в будь-якій клініці. Тому варто задуматися про свій зір. Можна багато втратити, втрачаючи найцінніше – наші очі.
 • Також доведено, що косметика приносить не меншу шкоду, в порівнянні з монітором. У будь-якому косметичному засобі є спирт. Як відомо він сушить все, що трапляється йому на шляху. Так що варто задуматися про своє здоров’я.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Cube Talk 9X

  Планшет Cube Talk 9X з ємністю акумулятора 10000 мАч!

  По всій видимості, розробники з китайської компанії Cube дуже люблять крайнощі, адже зовсім недавно їх пристрої були мініатюрними, а тепер це справжні гіганти. На виставці Hong Kong Electronics Fair 2014, яка пройшла наприкінці квітня, публіці довелося познайомитися з одним з найдешевших планшетів в світі – Cube Talk 9X, який відзначився хорошою начинкою при дуже низькій…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Восьминіг

  Цікаві факти про молюсків

  Молюски – це один з видів тварин, які мають незвичайну форму. На даний момент існує велика кількість різновидів цього виду тварин. Загалом, існує приблизно від 100 до 300 тисяч видів молюсків.

Реклама