Жіночі очі
Анатомія, Цікаві факти

Цікаві факти про очі людини

0

Очі – один з найважливіших органів людини. Звичайно, вони не так важливі як серце або легені, але, тим не менш, важливі. Очі дають нам можливість дивитися на світ і радіти життю.

Очима можна надихати і закохуватися в них. Перше куди дивиться людина, звичайно ж, в очі. У ці унікальні творіння наших генів. По очах можна багато чого розповісти. Наприклад, чи обманюєте ви людей або щось приховуєте. Подивіться в них, і вони дадуть вам щось зрозуміти. У медицині ж очі розкажуть вам про ваші захворюваннях. Наприклад, зелений колір очей розповість про те, що у вас проблеми з кишечником. А карі очі – проблема з серцево – судинними органами. Медики запевняють нас в тому, що в природі існує 5000 відтінків сірого кольору очей. Також колір очей переходить до нас за генотипом від наших батьків. Але він може помінятися з віком. Є такі люди, у яких змінюється колір райдужної оболонки при зміні температури. Наприклад, коли вони ходять в баню. Іноді стає не по собі. Не багато хто знає, що в середньому людина моргає 10 мільйонів разів на рік. Це приблизно 1 раз в 1 секунду. Буває й частіше.

Є багато цікавих фактів про очі:

 • Маленькі діти при народженні дальтоніки. Вони не розрізняють кольори. І в перші дні життя їх очі не виділяють сльози.
 • Також одним з цікавих фактів є те, скільки важить людське око. Цікаво, як можна його зважити на живій людині. 21 століття – століття інновацій. Так вчені довели, що вага людського ока становить 28 грам.
 • Якщо говорити про техніку, то людське око ставиться до неї несприятливо. Пряме відношення до цього має монітор. Доведено, людина читає на 25% повільніше з монітора, ніж з паперу. А чоловіки читають дрібний шрифт краще, ніж жінки.
 • Кожна людина знає, що за очима, як і за будь-яким органом потрібен догляд. Не варто годинами сидіти перед монітором, а потім з жалістю терти очі і говорити як вони втомилися. Втрата зору незворотна. У наш час хоч і існують операції з відновлення зору, але вони не дають ніякої гарантії, що він відновитися. Про це попереджають в будь-якій клініці. Тому варто задуматися про свій зір. Можна багато втратити, втрачаючи найцінніше – наші очі.
 • Також доведено, що косметика приносить не меншу шкоду, в порівнянні з монітором. У будь-якому косметичному засобі є спирт. Як відомо він сушить все, що трапляється йому на шляху. Так що варто задуматися про своє здоров’я.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Посудомийна машина

  Выбор посудомоечной машины

  В каждой семье возникает ситуация, когда вопрос о мытье посуды становится очень актуальным. Приходится идти на компромисс, составлять график, каждый раз спорить, по этому поводу или просто свалить обязанности на одного из родственников. За границей давно уже решили эту проблему путем покупки посудомоечной машины. Уже и у нас многие пользуются этой техникой. Если вы собираетесь…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама