Гарна дівчина у вишиванці
Люди та суспільство, Цікаві факти

Цікаві факти про красу

0

Краса – страшна сила, їй поклоняються, про неї мріють. до неї прагнуть, і тема ця хвилює не тільки жінок, тому кілька цікавих фактів про красу зацікавлять багатьох

 • Ідеальна краса – суб’єктивне поняття? Насправді існує поняття так званої «ідеальної форми обличчя», формула його проста – відстань між зіницями повинна складати 46% від ширини обличчя, а відстань від губ до очей рівно 36% його довжини, ось такі пропорції істинної краси.
 • Що стосується сприйняття профілю людини, то вчені за допомогою численних експериментів з’ясували, що ліва сторона здається набагато привабливіше, ніж права. А от пояснити, чому таке наше сприйняття поки складно.
 • Ось ще один цікавий факт про красу. Сучасні чоловіки вважають найбільш привабливими жінок з дитячими рисами обличчя, а от жінки зараз схильні визначати ступінь краси чоловіка за кількістю знаків уваги від інших жінок. До речі, чоловіки віддають перевагу усміхненим дівчатам, а от слабка стать навпаки в більшості випадків розцінює широко усміхненого чоловіка як легковажного.
 • Думка про те, що красивим людям більше щастить по життю, виявляється підкріплено обгрунтуванням з психологічної точки зору, наприклад, красивим людям легше домогтися підвищення по кар’єрних сходах, ніж їх менш симпатичним колегам, оскільки люди, впевнені у своїй зовнішності і привабливості для інших людей , більш розкуті в спілкуванні, напористі. В цілому ж, ми схильні слухати і розуміти краще саме красивих людей, завдяки увазі, яку ми приділяємо їм, їх зовнішності і, отже, словам.
 • У процесі еволюції жінки стають все більш красивими, а чоловіки залишаються на рівні своїх предків. Таке твердження було винесено вченими в результаті досліджень, також вони висловили думку про те, що у красивих жінок народжується на 20% більше дітей, у порівнянні з іншими.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Особливості «п’яного» мозку: причини і наслідки

  Відносини людини з алкоголем простими не назвеш: деякі повністю відмовляються від такого роду напоїв, інші ж часто втрачають почуття міри, перекинувши перший стакан. Чому? З точки зору хімії, алкоголь являє собою просту молекулу, однак її вплив на мозок досить складне. До того ж, різні люди по-різному реагують на різні дози алкоголю в залежності від ситуації….

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Восьминіг

  Цікаві факти про молюсків

  Молюски – це один з видів тварин, які мають незвичайну форму. На даний момент існує велика кількість різновидів цього виду тварин. Загалом, існує приблизно від 100 до 300 тисяч видів молюсків.

Реклама