Рот жінки яка шкірить зуби
Анатомія, Цікаві факти

Цікаві факти про зуби

0

Вашій увазі пропонується кілька цікавих фактів про зуби.

 • За часів правління фараонів царственим особам вставляли зуби зі слонової кістки. Кріплення штучних зубів до здорових зубів здійснювалося золотими дротиками.
 • Французькі археологи виявили в людському черепі металевий зуб у верхній щелепі. Знахідка відноситься до 1 століття нашої ери.
 • Правління короля Франції Людовика XI запам’яталося тим, що аристократки вважали основною причиною появи зморшок пережовування їжі. Багато хто з них для збереження молодості харчувалися тільки супами.
 • У перуанському музеї зберігається череп інка. У його щелепі вставлені 32 зуба, з аметиста і кварцу.
 • Японська традиція «охагуро» або очорнення зубів існувала аж до початку 20 століття. Хоча в деяких країнах, наприклад Таїланді або В’єтнамі досі можна зустріти Чорнозуба жінок літнього віку.
 • У деяких північних народів практикувалася кастрація оленів зубами. Перекушування яєчок робило тварин стерильними і слухняним. У той же час не припинялося вироблення організмом тварини тестостерону, який необхідний для набору достатньої маси тіла.
 • Місцеві жителі Океанії і Гавайських островів в якості зброї ближнього бою використовували списи, кастети з прив’язаними до них акулячими зубами. Це було дуже ефективна зброя, що залишає на тілі ворога страшні рани.
 • Забавний історичний факт з життя великого філософа і вченого Аристотеля. Він був переконаний, що у чоловіків зубів більше, ніж у жінок.
 • У період з 17 по 19 століття штучні зуби добували у полеглих воїнів. Адже під час битви гинуло багато молодих і здорових людей.
 • Існують дані про продаж в 1816 році в Лондоні зуба, що належав Ньютону. Зуб знаменитого вченого був проданий за 3785 доларів, що за нинішнім курсом прирівнюється до 38535 доларам.
 • Останній російський імператор Микола II, дуже дбайливо ставився до своїх зубів. Збереглася інформації про придбання ним в 1903 році 24 зубних щіток і зубного порошку. Таким чином, цар міняв зубні щітки 2 рази на місяць.
 • Правитель Китаю Мао Дзедун доглядав за своїми зубами особливим чином. Він полоскав їх чаєм і жував чайні листи.
 • У середні століття і майже до середини 19 століття видаленням хворих зубів займалися лікарі загальної практики. Займалися цим ремеслом і перукарі.
 • Не менш цікавим фактом про зуби є те, що Люсі Тейлор перша в світі жінка стоматолог, яка захистила диплом в 1867 році.
 • Щороку, 20 вересня, в Китаї проводиться свято національного масштабу «День любові до зубів».

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Поло на сігвеях

  Поло на Segway

  Ще недавно здавалося, що древній і аристократичний вид спорту – поло на конях – безнадійно застарів, а його роль в сучасному житті цілком вичерпується присутністю впізнаваного логотипу на однойменних сорочках від Ralph Lauren. Напевно, багато будуть раді переконатися, що це не так: гра, що на початку XX століття входила в програму Олімпійських ігор, цілком собі…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама