Дівчина з бухлом
Люди та суспільство, Цікаві факти

Цікаві факти про жінок

0

Господь створив Єву з ребра Адама. Одна плоть і кров, але Боже, як же ми відрізняємося один від одного! Можна знайти сотні відмінностей, але ми зупинимося тільки на самих основних.

 • За статистичними даними агентств усього світу тривалість життя у жінок в середньому набагато довше ніж у чоловіків. Можливо це пов’язано з більшою стресостійкістю жіночої психіки. (Але аж ніяк не з тим, що жінки трішки рідше за чоловіків воюють на війні, працюють в шахтах та на інших посадах, які передбачають фізичне навантаження).
 • Розмір серця у жінок приблизно на 20% менше ніж у чоловіків, а скорочується воно частіше.
 • Жіночий мозок на 10% менше ніж чоловічий. При цьому у них кращий слух, вони краще бачать у темряві і сприймають картинку в цілому.
 • Жінки більше люблять солодке, можливо тому, що при мисленні жіночий мозок нагрівається більше чоловічого і спалює більше глюкози.
 • Мозок жінки має здатність сприймати інформацію з декількох джерел одночасно. Можливо тому так рідко народжуються Юлії Цезарі та Олександри Македонські.
 • Перед кидком предмета жінка замахнеться відвівши руку в сторону, а не за голову, як чоловік.
 • Якщо попросити показати руки, жінка, як правило продемонструє свій манікюр, а не відкриє долоню.
 • Спускаючись вниз з гори, жінка віддасть перевагу рухатися боком, чоловік – крокуватиме широко розставленими ногами.
 • Якщо попросити жінку передати якусь річ, вона передасть її прямо в руки, а не кине, на відміну від чоловіка.
 • Гроші в гаманці жінка віддасть перевагу складати строго за номіналом, щоб не шукати їх у гаманці.
 • Жінки і посміхаються і плачуть набагато частіше чоловіків. Можливо це допомагає їх психіці справлятися з життєвими негараздами швидше і легше.
 • Рівень самогубств серед жінок у кілька разів менше ніж у чоловіків.

Це лише мала дещиця відмінностей між чоловіками і жінками. Можливо це і є джерелом статевої гармонії, задуманої задумом.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • 10 міфів, в які вірять 75% дорослих людей планети

  Наукові міфи, як дитячі приказки, наполегливо тримаються на плаву. Більш того, ці міфи так довго витають навколо, що їх починають вважати загальновизнаною істиною. Дослідження 2015 року показало, що 82% дорослих людей помиляється хоча б в одному з перелічених питань. 1. Еверест — найвища гора в світі Ні, це звання належить Мауна-Кеа, вулканічному піку на Гаваях…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Восьминіг

  Цікаві факти про молюсків

  Молюски – це один з видів тварин, які мають незвичайну форму. На даний момент існує велика кількість різновидів цього виду тварин. Загалом, існує приблизно від 100 до 300 тисяч видів молюсків.

Реклама