Дівчина з бухлом
Люди та суспільство, Цікаві факти

Цікаві факти про жінок

0

Господь створив Єву з ребра Адама. Одна плоть і кров, але Боже, як же ми відрізняємося один від одного! Можна знайти сотні відмінностей, але ми зупинимося тільки на самих основних.

 • За статистичними даними агентств усього світу тривалість життя у жінок в середньому набагато довше ніж у чоловіків. Можливо це пов’язано з більшою стресостійкістю жіночої психіки. (Але аж ніяк не з тим, що жінки трішки рідше за чоловіків воюють на війні, працюють в шахтах та на інших посадах, які передбачають фізичне навантаження).
 • Розмір серця у жінок приблизно на 20% менше ніж у чоловіків, а скорочується воно частіше.
 • Жіночий мозок на 10% менше ніж чоловічий. При цьому у них кращий слух, вони краще бачать у темряві і сприймають картинку в цілому.
 • Жінки більше люблять солодке, можливо тому, що при мисленні жіночий мозок нагрівається більше чоловічого і спалює більше глюкози.
 • Мозок жінки має здатність сприймати інформацію з декількох джерел одночасно. Можливо тому так рідко народжуються Юлії Цезарі та Олександри Македонські.
 • Перед кидком предмета жінка замахнеться відвівши руку в сторону, а не за голову, як чоловік.
 • Якщо попросити показати руки, жінка, як правило продемонструє свій манікюр, а не відкриє долоню.
 • Спускаючись вниз з гори, жінка віддасть перевагу рухатися боком, чоловік – крокуватиме широко розставленими ногами.
 • Якщо попросити жінку передати якусь річ, вона передасть її прямо в руки, а не кине, на відміну від чоловіка.
 • Гроші в гаманці жінка віддасть перевагу складати строго за номіналом, щоб не шукати їх у гаманці.
 • Жінки і посміхаються і плачуть набагато частіше чоловіків. Можливо це допомагає їх психіці справлятися з життєвими негараздами швидше і легше.
 • Рівень самогубств серед жінок у кілька разів менше ніж у чоловіків.

Це лише мала дещиця відмінностей між чоловіками і жінками. Можливо це і є джерелом статевої гармонії, задуманої задумом.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Кіт в пательні

  Де їдять кішок

  Котяче м’ясо вживають в їжу в Китаї і В’єтнамі. Однак у важкий час кішок їли і в інших країнах. Наприклад, під час голоду в блокадному Ленінграді. У 1996 році в аргентинській пресі писалося про вживання котячого м’яса в їжу в трущобах міста Росаріо, але насправді така інформація була в ЗМІ Буенос-Айреса.

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама