Діти - друзі
Люди та суспільство, Цікаві факти

Цікаві факти про дружбу

0

Нещодавно американськими вченими було доведено факт того, що друзі нас зігрівають в прямому сенсі цього слова. Ті люди, які викликають у нас сплеск позитивних і приємних емоцій дають нам суб’єктивне відчуття тепла.

Нижче наведено кілька цікавих фактів про дружбу виявлених в ході досліджень:

1. У дітей, чиї батьки активно спілкуються з великою кількістю людей і мають багато друзів, тривалість життя значно більше, ніж у тих дітей, батьки яких цураються спілкування і людей.

2. Вченими так само був встановлений цікавий факт того, що люди складаються в теплих дружніх стосунках мають між собою деякі генетичні схожості. Щось на зразок родинного зв’язку і вибираємо ми собі друзів на підсвідомому рівні.

3. Чоловіки відносяться до своїх друзів набагато лояльніше, ніж жінки, і прощають своїх друзів набагато швидше, ніж жінки прощають своїх подруг. До речі саме тому чоловіки набагато рідше змінюють своїх друзів.

4. Вченими було доведено, що часте спілкування з друзями підвищує в організмі рівень прогестерону, що активно сприяє не тільки психологічній розрядці, але й значного знижує тривогу.

5. А ось ще один цікавий факт про дружбу: Чем вищий рівень освіти людини, тим менше він відчуває проблем у спілкуванні з іншими людьми. За статистикою кожен третій хто не отримав після школи ніякої додаткової освіти страждає від відсутності друзів. А серед тих, хто закінчив хоча б один університет, від нестачі друзів і спілкування страждає лише кожен десятий.

6. Вчені довели що брак спілкування негативно позначається на здоров’ї. Люди, у яких невелика кількість друзів, набагато більше схильні до виникнення хронічної втоми і безсоння. Депресія у людей з дефіцитом спілкування виникає на 90% частіше, ніж у товариських особ.

7. У ході досліджень було встановлено, що люди у віці які підтримують зв’язок зі старими друзями живуть набагато довше, при цьому спілкування з родичами на тривалість життя ніяк не впливає.

8. У 2011 році було затверджено нове свято – міжнародний день дружби, який відзначається 30 липня.

9. Біля 90% користувачів соціальних мереж впевнені в тому, що справжня дружба можлива тільки в реальному житті при наявності особистих зустрічей і живого спілкування.

10.Сідней був названий соціологами містом, в якому живуть самі доброзичливі люди.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Нейробіка для мозку: накачайте звивини

  З віком когнітивні здібності погіршуються; крім цього, мозку для функціонування на належному рівні не вистачає навантажень, які у більшості людей відпадають разом з потребою навчатися чомусь новому кожен день, як, наприклад, в школі або інституті. Погіршення пам’яті – негативний і дуже поширений процес, який також обумовлений появою інтернету, можливістю секундного пошуку інформації та її збереження…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама