Символізує грецію
Країни, Цікаві факти

Цікаві факти про Грецію

0

Цікаві факти про Грецію ви дізнаєтеся в нашій статті.

 • Еллада – справжня назву Греції, яку використовують її корінні жителі, самі себе ж греки називають еллінами.
 • Греція – справжній сонячний рай, де в році жарких сонячних днів налічується більше 250, у зв’язку з цим головним опалювальним та освітлювальних джерелом в будинках також є сонячна енергія – дахи дому забезпечені численними сонячними батареями, що дозволяє значно економити електроенергію.
 • Основне джерело доходу у місцевих жителів туризм, в цьому бізнесі зайнято 50 відсотків місцевого населення, більше того від внутрішнього ВВП Греції туризм становить майже 20%.
 • Більше 80 відсотків території країни займають гори, найвища гора – знаменитий з міфології Олімп, висота якого становить 2917 метрів.
 • За останніми даними, тривалість життя сучасних греків – 77 років, гречанок – 83 роки, це справжній рекорд, адже судячи з древніми даними місцеві люди жили набагато менше – жінки в Стародавній Греції в середньому доживали до 36 років, а чоловіки до 45.
 • Греція – одна з найбільш сприятливих країн для життя, адже в цій країні не тільки чудовий клімат і природне різноманіття, але і хороша соціальна обстановка: у Греції найнижче число розлучень в цілому Євросоюзі, тут по-справжньому поважають і шанують сімейні цінності, а будинки престарілих – справжня рідкість.
 • До території сучасної Греції відносять дещо більше 2000 островів, близько 200 з яких заселені, найбільший серед них – острів Кріт.
 • Населяють країну переважно її корінні жителі – етнічні греки, чисельність яких становить 98 відсотків.
 • Греція займає третє місце в світі з виробництва оливок, адже саме оливкові дерева вирощували ще стародавні Греки в 13 столітті, причому деякі такі дерева-довгожителі плодоносять до цих пір.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Дзвінок в техпідтримку

  -Здрастуйте, ви подзвонили в Домру, ваш дзвінок дуже важливий для нас. Час очікування відповіді фахівця менше однієї хвилини. -Охуенно -Добрий день, мене звуть Олена, чим я можу вам допомогти -Здрастуйте, я ваш клієнт, мені б хотілося… -Скажіть, будь ласка, вашу адресу -Почекайте, мені б хотілося… -Добре, добре, але спочатку скажіть адресу, я знайду вас в…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Восьминіг

  Цікаві факти про молюсків

  Молюски – це один з видів тварин, які мають незвичайну форму. На даний момент існує велика кількість різновидів цього виду тварин. Загалом, існує приблизно від 100 до 300 тисяч видів молюсків.

Реклама