Символізує грецію
Країни, Цікаві факти

Цікаві факти про Грецію

0

Цікаві факти про Грецію ви дізнаєтеся в нашій статті.

 • Еллада – справжня назву Греції, яку використовують її корінні жителі, самі себе ж греки називають еллінами.
 • Греція – справжній сонячний рай, де в році жарких сонячних днів налічується більше 250, у зв’язку з цим головним опалювальним та освітлювальних джерелом в будинках також є сонячна енергія – дахи дому забезпечені численними сонячними батареями, що дозволяє значно економити електроенергію.
 • Основне джерело доходу у місцевих жителів туризм, в цьому бізнесі зайнято 50 відсотків місцевого населення, більше того від внутрішнього ВВП Греції туризм становить майже 20%.
 • Більше 80 відсотків території країни займають гори, найвища гора – знаменитий з міфології Олімп, висота якого становить 2917 метрів.
 • За останніми даними, тривалість життя сучасних греків – 77 років, гречанок – 83 роки, це справжній рекорд, адже судячи з древніми даними місцеві люди жили набагато менше – жінки в Стародавній Греції в середньому доживали до 36 років, а чоловіки до 45.
 • Греція – одна з найбільш сприятливих країн для життя, адже в цій країні не тільки чудовий клімат і природне різноманіття, але і хороша соціальна обстановка: у Греції найнижче число розлучень в цілому Євросоюзі, тут по-справжньому поважають і шанують сімейні цінності, а будинки престарілих – справжня рідкість.
 • До території сучасної Греції відносять дещо більше 2000 островів, близько 200 з яких заселені, найбільший серед них – острів Кріт.
 • Населяють країну переважно її корінні жителі – етнічні греки, чисельність яких становить 98 відсотків.
 • Греція займає третє місце в світі з виробництва оливок, адже саме оливкові дерева вирощували ще стародавні Греки в 13 столітті, причому деякі такі дерева-довгожителі плодоносять до цих пір.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Ален Бомбар

  Ален Бомбар – в біду по своїй волі

  У 1952 році молодий французький лікар Ален Бомбар вирішив влаштувати незвичайний експеримент над собою. Бомбар задумав, на власному досвіді, довести, що жертви корабельних аварій можуть тривалий час перебувати на звичайному рятувальному плавзасобі у відкритому океані і залишитися в живих.

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама