Дівчатка близнючки
Анатомія, Люди та суспільство, Цікаві факти

Цікаві факти про близнюків

0

Пропонуємо вашій увазі дуже цікаві факти про близнюків.

 • Близнюки не тільки схожі зовні, як дві краплі води, вони також мають схожі ДНК, а ось відбитки пальців при цьому у близнюків абсолютно різні.
 • Виявляється, що передумови для народження близнюків мають, перш за все, жінки після 35 років, особливо якщо вже є свої діти, жінки з підвищеною сексуальною активністю, також мами високого зросту або ж повні по комплекції мають більше шансів народити близнят.
 • Близнюки не завжди народжуються в один і той же час, на даний момент найбільш тривалий період часу між народженням близнят – 85 днів. Зазвичай першим народжується дитина з певними фізичними захворюваннями або відхиленнями у розвитку, а ось у у тої що залишилася в матці і продовжує розвиватися, шанси вижити і народитися здоровою збільшуються.
 • Статистика появи на світ близнюків на даний момент говорить про те, що двійнята з’являються кожні 85 пологів, трійнята народжуються на світ рідше – один випадок на 7000 пологів, а четверо близнюків дивують появою на світ через 700 000 пологів. Народження п’ятьох близнюків – рідкісне явище.
 •  Ось ще один дивовижний факт про близнюків – більше 20 відсотків близнюків – лівші.
 • Більше всіх жінок дітей-близнюків народила ще в XIX столітті Маддалена Граната з Італії, ця мама-рекордсменка 15 раз народжувала трійні. Іншим світовим рекордом щодо близнюків є народження в Бразилії 22 квітня 1946 відразу 10 дітей: 2 хлопчиків і 8 дівчаток.
 • Наука штучного запліднення не стоїть на місці, і перша двійня, зачата в пробірці, це близнюки Стівен і Аманда, вони з’явилися на світ в 1981 р. в Австралії.
 • Народження близнюків всупереч поширеній думці, не завжди складний і затяжний процес, от наприклад, в 1977 році Джеймс Дак з Мемфісі народила трьох синів за 2 хвилини, причому зробила це самостійно, без хірургічного втручання.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Мільйон з батьків на останній дзвінок

  Зізнатися чесно, коли син притягнув кошторис на шкільний випускний на 12 тисяч рублів, навіть у такого старого моряка, як я, очі полізли на лоб. І це все при тому, що у вересні з школоты вже стрясли за 4000 тисячі на випускний альбом!По 4000 тисячі ублей з кожного!!! Прийшов тослстый, спітнілий ботан, за кілька годин отфоткал…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама