Хлопчик читає книжку з цікавими фактами
Сім'я та діти, Цікаві факти

Цікаві факти для дітей

0

Не знаєте, чим зайнятися з дитиною? Але ж малюкам весь час хочеться дізнаватися щось нове. І вони, до речі, люблять все незвичайне. Познайомте їх з цікавими фактами. Наприклад, розкажіть, що полуниця є потовщенням стебла, а на Юпітері йдуть дощі з алмазів. Ну і так далі. Бажаємо цікавих відкриттів!

Цікавий факт про каченят

Каченя вважає мамою того, кого побачив першим після народження. Це явище називається імпринтинг, або відбиття, або синдром каченяти.

Цікавий факт про швидкість бегемота

Бегемот величезний і здається неповоротким, але він може бігти з тією ж швидкістю, з якою бігун-спринтер 1‑го розряду біжить стометрівку. При масі тіла до 1800 кілограмів, як у мікроавтобуса Газель, переляканий Бегемот зносить на шляху до найближчого водоймища все живе.

Цікавий факт про сліди на Місяці

Цікавий факт про сліди на місяці

Сліди людини на Місяці ніколи не зникнуть, тому що там немає вітру, щоб їх здути.

Цікавий факт про басейни

Цікавий факт про басейни

Найбільший у світі плавальний басейн розташований на курорті Сан Альфонсо дель Мар в Чилі. Його довжина більше кілометра. Він такий великий, що в ньому можна кататися на човнах, катерах і навіть невеликих вітрильних яхтах.

Цікавий факт про полуницю

Цікавий факт про полуницю

Ягода полуниці насправді-потовщена частина стебла. У біології вона називається “помилковою ягодою”. Дрібне насіння на її поверхні насправді — не насіння, а горішки, всередині яких є своє насіння.

Цікавий факт про свинок

Цікавий факт про свиней

Свині породи мангаліца схожі на овець.

Цікавий факт про морських зірок

Цікавий факт про морську зірку

У морської зірки очі на кінці кожної ноги.

Цікавий факт про чхання

Цікавий факт про чхання

Неможливо чхнути з відкритими очима.

Цікавий факт про книжки

Цікавий факт про книжки

Перший літературний твір, надрукований на друкарській машинці- “Пригоди Тома Сойєра”.

Цікавий факт про Юпітер

Цікавий факт про юпітер

На Юпітері йдуть дощі з алмазів.

Цікавий факт про жаб

Цікавий факт про жаб

Жаба не п’є, а вбирає воду шкірою.

Цікавий факт про ляльок

Цікавий факт про ляльок

Найдорожчі ляльки роблять з бісквітного фарфору. Ними не можна гратися, тому що вони дуже крихкі. Такі ляльки називаються колекційними.

Цікавий факт про сніжинки

Цікавий факт про сніжинки

Найбільша сніжинка, про яку коли-небудь повідомлялося, мала діаметр 38 см і товщину 20 см.

Цікавий факт про посмішку

Цікавий факт про посмішку

Людина так влаштована, що якщо їй посміхатися, вона буде посміхатися у відповідь. Це явище називається емоційна Емпатія.

Цікавий факт про мале оленя

Цікавий факт про маленького оленятка

Канчіль, або маленьке оленя – найменша копитна тварина. Висота в холці у нього 20 сантиметрів. У Південно-Східній Азії він вважається символом хитрості, як у нас руда шахрайка лисиця. Харчується листям, легко приручається і з задоволенням живе в людському домі.

Цікавий факт про відстань

Цікавий факт про відстань

Якби ми поїхали на автомобілі на сонце і рухалися зі швидкістю 100 кілометів на годину без зупинки, через 170 років ми були б на місці. До місяця ми б дісталися за тиждень.

Цікавий факт про метеорити і пил

Цікавий факт про метеоритний пил

Кожен день на Землю падає 200 тисяч метеоритів і осідає 10 тонн космічного пилу.

Цікавий факт про стрибунців

Цікавий факт про пригунців

Коротковухі стрибунці – близькі родичі слонів. І ті, і інші відносяться до гілки афротеріїв. Стрибунці важать 40 грамів.

Цікавий факт про ляльок Барбі

Цікавий факт про ляльку барбі

Якби лялька Барбі була людського зросту, її параметри були б 39-23-33. Її шия була б в два рази довшою за нормальну людську шию.

Цікавий факт про воду

Цікавий факт про воду

У найбільшій країні Аравійського півострова Королівство Саудівська Аравія немає ні річок, ні джерел прісної води.

Цікавий факт про тролів

Цікавий факт про тролів

Величезні велетні-тролі колись дійсно жили на Землі. Вчені називають їх неандертальцями. Це представники паралельної сучасній людині лінії еволюції. Хоча вони дійсно були вищі за тодішніх людей, велетнями вони були швидше в ширину, ніж у висоту. Їхні жінки були вдвічі ширшими і потужнішими, ніж людські чоловіки. У них були величезні носи, вуха і щелепи. Харчувалися вони найбільшими тваринами, з якими справлялися легко, як з курчатами.

Вони цілком могли бути хитрішими за нас: їх мозок був більшим і на двісті грам важчим за наш.

Можливо, іноді вони могли взяти людську жінку і зробити її частиною своєї сім’ї. ДНК сучасного європейця на 1,5% успадкована від неандертальців.

Цікавий факт про білих ведмедів

Цікавий факт про білих ведмедів

У білих ведмедів чорна шкіра і прозора шерсть.

Цікавий факт з географії

Цікавий факт про завивистість річок

Річка Пяна має 436 км в довжину, а відстань від її гирла до витоку 60 км.це сама звивиста річка в світі.

Цікавий факт про нейтрону зірку

Цікавий факт про нейтронну зірку

Одна ложка ядра нейтронної зірки важить, як 22 піраміди Хеопса.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Холодні пальці рук: чому кінцівках не вистачає тепла

  Якщо пальці мерзнуть і холонуть під час прогулянки в умовах низької температури повітря, це цілком нормальне явище: організм в першу чергу направляє більше крові і, відповідно, тепла в життєво важливі органи (серце, мозок, легені). Однак постійно холодні пальці рук, які не теплішають навіть у спеку, можуть свідчити про наявність певних захворювань або проблем. Більш детально…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама