Хокей на колесі
Хокей

Хокей на колесах

0

Хокей на льоду має репутацією чортяче серйозної гри. Так, це шоу, але рубатися на майданчик з ключками завжди виходять справжні мужики, й гумору тут начебто немає місця. Втім, і цей тестостероновий атракціон при бажанні можна перетворити на цирк – якщо зняти з хокеїстів ковзани і пересадити їх на одноколісні велосипеди.

У одноколісному хокеї немає офсайдів і прокидів, заборонені силові прийоми і, звичайно, геть відсутні бійки. Однак виглядає він часом нітрохи не менш видовищно: взаємини хокеїстів з колесом, забезпеченим всього лише двома педалями і сідлом, бувають дико захоплюючі – іноді навіть немає сенсу дивитися на м’яч. У хокеї на колесі уміння поводитися із засобом пересування трохи важливіші, ніж здатність шурувати ключкою по паркету, а майстерно закладений віраж зриває оплески частіше, ніж потужний кидок від синьої лінії.

До того ж одноколісний хокей завжди виявляється результативнішим того, що на льоду – по-перше, на майданчик виходять не п’ять, а чотири польових гравці, а воротареві не видають звичну багатокілограмову амуніцію. Більш того, голкіпер теж катається у воротах на колесі і із звичайною ключкою – без пастки, без млинця, як звичайний польовий гравець, що неймовірно збільшує його шанси пропустити гол. Про тактику мова теж не йде: особливості управління колесом, на якому практично неможливо встояти на місці, надають грі абсолютно нелінійний характер розвитку – і заряджають її неймовірною дозою позитиву. Хокей ще ніколи не був таким веселим, і відчути це самому досить просто: купити або взяти напрокат одноколісний велосипед, відшукати на балконі занедбану там ключку для хокею і купити тенісний м’яч.

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Пару слів про невдах

  У суботу спілкувався зі старими знайомими (чоловік і дружина), яких не бачив більше десяти років. Випили трохи, зайшла розмова за життя, достаток, роботу… Посиділи в цілому непогано, поговорили, посміялися, і вже на заході посиденьок мені м’яко повідомили, що життя моя не вдалася, і їм шкода, що я такий… дибіл. Так, не більше і не менше,…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Восьминіг

  Цікаві факти про молюсків

  Молюски – це один з видів тварин, які мають незвичайну форму. На даний момент існує велика кількість різновидів цього виду тварин. Загалом, існує приблизно від 100 до 300 тисяч видів молюсків.

Реклама