Хокей на колесі
Хокей

Хокей на колесах

0

Хокей на льоду має репутацією чортяче серйозної гри. Так, це шоу, але рубатися на майданчик з ключками завжди виходять справжні мужики, й гумору тут начебто немає місця. Втім, і цей тестостероновий атракціон при бажанні можна перетворити на цирк – якщо зняти з хокеїстів ковзани і пересадити їх на одноколісні велосипеди.

У одноколісному хокеї немає офсайдів і прокидів, заборонені силові прийоми і, звичайно, геть відсутні бійки. Однак виглядає він часом нітрохи не менш видовищно: взаємини хокеїстів з колесом, забезпеченим всього лише двома педалями і сідлом, бувають дико захоплюючі – іноді навіть немає сенсу дивитися на м’яч. У хокеї на колесі уміння поводитися із засобом пересування трохи важливіші, ніж здатність шурувати ключкою по паркету, а майстерно закладений віраж зриває оплески частіше, ніж потужний кидок від синьої лінії.

До того ж одноколісний хокей завжди виявляється результативнішим того, що на льоду – по-перше, на майданчик виходять не п’ять, а чотири польових гравці, а воротареві не видають звичну багатокілограмову амуніцію. Більш того, голкіпер теж катається у воротах на колесі і із звичайною ключкою – без пастки, без млинця, як звичайний польовий гравець, що неймовірно збільшує його шанси пропустити гол. Про тактику мова теж не йде: особливості управління колесом, на якому практично неможливо встояти на місці, надають грі абсолютно нелінійний характер розвитку – і заряджають її неймовірною дозою позитиву. Хокей ще ніколи не був таким веселим, і відчути це самому досить просто: купити або взяти напрокат одноколісний велосипед, відшукати на балконі занедбану там ключку для хокею і купити тенісний м’яч.

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • 1 квітня приколи

  Особливості святкування 1 квітня в інших країнах

  1 квітня – це веселе свято, яке відзначають в багатьох країнах. Це день сміху, жартів, веселощів і обманів. Щороку 1 квітня різноманітні жарти та розіграші відбуваються по всьому світу. Причому в кожній державі свято 1 квітня називають по-різному. З 2015 року в Україні проходить гумористичний фестиваль “Ліга Сміху”. Жартувати люблять також у Франції, Англії, Іспанії,…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама