Гарна жінка для сексу
Секс та інтим

“Хатина любові” і “ніч зрад”. 10 вражаючих секс-звичаїв з усього світу

0

Вони не дуже-то поєднуються з прогресивним XXI століттям, багато які і зовсім здаються вигадкою письменника з веселою фантазією. Але, як не крути, ці речі існують насправді і постійно практикуються. Пропонуємо вам познайомитися з самими неймовірними сексуальними звичаями з різних куточків Землі, про які ви напевно не чули раніше.

«Хатина любові» для підлітків

У більшості країн батьки намагаються якомога довше оберігати своїх юних дочок від спілкування з протилежною статтю. У камбоджійському племені Креунг справи йдуть інакше. Тут чоловіки не просто схвалюють ранні романтичні стосунки своїх дочок, але навіть будують для них спеціальні «хатини любові», куди дівчатка можуть приводити своїх кавалерів, щоб трохи краще і ближче їх впізнати. У подібну хатину дівчина вільна приводити необмежену кількість залицяльників. Побачення, згідно зі звичаями племені, можуть тривати до тих пір, поки господиня хатини не знайде того самого – хлопця своєї мрії, з яким зв’яже життя. Ймовірно, подібна практика пов’язана з законом, за яким розлучатися подружнім парочкам строго забороняється.

Діляться по-братськи

Деякі племена в Непалі практикують так звану «братську поліандрію». Тобто, кілька чоловіків ділять між собою одну жінку. Як правило, таке явище властиве чоловікам, пов’язаним родинними узами, в першу чергу, братам. Вважається, що ця традиція з’явилася зважаючи на брак земель, придатних для сільського господарства. Замість того щоб кожному брату одружуватися і жити окремою сім’єю, чоловіки знаходять собі одну жінку і живуть разом під одним дахом, використовуючи один клаптик землі.

Ніч зрад В Індонезії

7 раз на рік проводиться свято під назвою «Пон». В рамках цього торжества подружжю дозволяється зраджувати один одному – вибрати на стороні партнера для сексуальних утіх. Учасники свята вірять, що таким способом можна залучити удачу. Ну а найщасливішим, згідно з місцевими повір’ями, виявиться той, кому вдасться за рік 7 раз вступити в сексуальний зв’язок з одним і тим же незнайомцем.

Секс в одязі

На невеликому острівці Ініс Біг неподалік від Ірландії живе громада, в якій секс вважається ганебним захопленням. Займатися любовними втіхами членам цієї спільноти дозволяється виключно в білизні, а аж ніяк не голими.

Ексгібіціонізм як спосіб флірту

У тубільців-жінок острова Бугенвіль (входить до складу держави Папуа – Нова Гвінея) практикується обряд залучення партнерів за допомогою публічної демонстрації своїх інтимних місць. Згідно зі звичаєм, якщо жінка йде на такий жест, значить, вона запрошує чоловіка вступити з нею у сексуальні відносини.

Секс-уроки

У жителів невеликого острова мангал в Тихому океані заведено навчати підростаюче покоління чоловіків сексуальним премудростям. Як тільки хлопчикові виповнюється 13 років, він може вибрати собі партнерку – зрілу жінку. Дама повинна навчити підлітка всім інтимним секретам, накопиченим за життя. Головне завдання викладачки – втовкмачити учневі, як зробити статевий акт найбільш тривалим, щоб його майбутня дружина завжди залишалася задоволена.

Коктейль мужності

Ще більш дивному випробуванню піддаються підлітки зі спільноти самбо (знову ж Папуа – Нова Гвінея). Тут хлопчиків прийнято на цілих три роки ізолювати від жінок, щоб вони не піддавалися спокусам. Але це не найстрашніше. У період самітництва підлітків примушують випивати спеціальний коктейль, який, згідно з місцевими повір’ями, допоможе зробити з них справжніх чоловіків. В основі напою – сперма старійшин племені.

Любов до братів менших

У більшості країн зоосексуальні відносини перебувають поза законом. Але бувають і винятки. Наприклад, в Лівані чоловікам офіційно дозволяється вступати в статевий зв’язок з домашнім улюбленцем. Правда, з одним застереженням – улюбленець повинен обов’язково бути жіночої статі. За зв’язок з самцем чоловікові загрожує страта. До 2015 року подібні відносини були дозволені в Данії. «Любов» з тваринами в цій державі заборонили в квітні і ввели покарання за порушення – рік тюремного ув’язнення.

Секс при свідках

У місті Калі, розташованому на південному заході Колумбії, існує цікавий звичай, що стосується першої шлюбної ночі. Згідно з ним, дівчина, що вперше вступає в інтимний зв’язок зі своїм чоловіком, повинна робити це в присутності матері, яка виступає в ролі свідка.

Показова ніч

Щось схоже практикується на Маркізьких островах (Французька Полінезія). Серед місцевих жителів поширений звичай, згідно з яким подружжя, вступаючи в інтимний зв’язок, не забороняють своїм нащадкам спостерігати за процесом, щоб ті запам’ятовували на майбутнє, що до чого.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Будівництво піраміди

  Цікаві факти з історії

  Історія дивовижна наука! Вона зберігає масу чудових фактів. Ось лише деякі з них.

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама