Фільм App
Кіно

Фільм Андроїд (App)

0

Комунікативний світ захоплює все більше і більше в свої віртуальні мережі нас – простих смертних. Вже неможливо прожити ні дня, щоб не настрочити смску або повідомлення в соціальних мережах другові/подрузі, не перевірити пошту. Це якась манія, залежність, поширена на всі верстви населення. Гаджети, у звичайному побуті, замінили частково спілкування, прогулянки, читання, відпочинок, комусь реальність. Це лякає, лякає настільки, що стає якоюсь фобією для подальшого благополучного розвитку людства. Ми повинні управляти технікою, а не навпаки. Штучний «розум» був створений для полегшення праці, для того, щоб заощадити і без того короткий і швидкоплинний час, а вийшло інакше. Немає гіршого ворога, ніж ти сам.

Прогрес рухається з такою швидкістю, що завтрашня сенсація стає сьогоднішньої буденністю. Голландські виробники вирішили вдихнути нову історію перегляду кінематографічної стрічки відразу на двох екранах, один з яких, можливо, прямо зараз знаходиться у Вас в кишені. Будь-який пристрій, що має платформену основу iOS або ж Android, вже автоматично залучено в «завтра». Я не зовсім впевнений, що це те, що необхідно зараз, так як похід у кінотеатр – це якийсь обряд, якому притаманне свої усталені традиції і дух класики, але за ідею спасибі.

Сюжет зосереджений біля однієї юної «леді» – Ганни, якій доля одного разу зробила дуже приємний подарунок, у вигляді непоказного додатки, куди подітися. Вивчаючи своє нове придбання, є високий шанс зіткнутися з низкою нещасних випадків, які трапляються із заздрісною частотою. Подальший розвиток подій починає суперечити здоровому глузду, який, до речі кажучи, у головної героїні геть відсутній, одні емоції. Безчинство збільшується в хаотичному порядку, змушуючи задуматися про функції оточуючих навколо, вони лише пішаки у чужій грі, як і ми, підключившись до даного додатка. Право вибору має зумовлювати, але цифрове око думає інакше, встановлюючи свої порядки.

Іменований фільм «App» – схильний вірусному впливу споживчого товариства, для якого кінцевий продукт понад усе.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Спортивний спорт

  Цікаві факти про спорт

  Захоплюєтеся спортом? Правильно, адже спорт – це життя і здоров’я! Ну а ми пропонуємо Вам познайомитися з деякими цікавими фактами про спорт!

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама