Медицина

Форми жіночих грудей і взаємозв’язок з характером

0

Краса жіночих грудей здавна привертала увагу скульпторів і художників. Наскельні малюнки і статуї із зображенням жінок з оголеними грудьми датовані близько 15 000 років до н. е. Сьогодні ця частина тіла жінки не втрачає популярності і їй стали цікавитися навіть психологи, припустивши, що від форми жіночих грудей залежить характер її власниці.

Форми жіночих грудей і взаємозв’язок з характером

Грейпфрут. Володарка такої форми жіночих грудей на перший погляд може здатися досить розв’язною, однак, насправді їй властиво бути турботливою домогосподаркою. Найчастіше жінкам з такою формою грудей властива сором’язливість і сором’язливість.

Апельсин. Жінки, груди яких нагадує за формою апельсин, досить байдуже відносяться до інтимної близькості. Для них більш важливим аспектом є спілкування та налагодження стосунків, секс при цьому відходить на другий план.

Лимон. Представниці прекрасної статі, груди яких за формою схожа з лимоном справжні кокетки.

Диня. Власниці цієї форми жіночих грудей не є ідеальними домогосподарками. Їм подобається, коли чоловіки надають знаки уваги, але при цьому секс для них далеко не на першому місці.

Груша. Жінок з такою груддю можна охарактеризувати як шалено пристрасних і активних.

Ананас. Володарка такої форми жіночих грудей природжена кар’єристка, але при цьому є досить сентиментальною і романтичною натурою.

Вишня. Компактна, акуратна груди характерна для дівчат, що цінують свого партнера. Що стосується інтимних стосунків, то тут для них найважливіше – помірність.

Форма жіночих грудей може мінятися в залежності від впливу різних чинників – менструального циклу, використання протизаплідних засобів, менопаузи. У період вагітності груди значно збільшується.

Більш детальна класифікація форми жіночих грудей

Хлоя. Дуже компактна груди з невеликою ареолою. Власниці цієї форми жіночих грудей досить чуйні, однак, для них також характеру легковажність і невпевненість в собі.

Бутони. Груди середньої величини, форма – вузька витягнута, соски – наостренные. Характер такої жінки досить м’який і стриманий. Це позначається і на поведінку в ліжку – часто вони ігнорують інтимні ігри.

Ренесанс. Ця форма жіночих грудей досить незвичайна, шкіра в цій зоні тонка і напівпрозора. Соски – великі, оточені темними ареолами. Власниці таких форм є романтичними, творчими натурами.

Сапфо. Така різновид грудей відрізняється млявістю і м’якістю, розмір – середній. Жінки з подібною формою грудей є досить складними особистостями, відрізняються схильністю до меланхолії. Вони досить непостійні, а секс для них – всього лише задоволення фізичних потреб.

Цирцея. Часто цю форму і розмір грудей визнають еталонної. За величиною ця груди незначно перевищує середній розмір, вона в міру пружна, соски яскраво виражені, оточені темними великими ареолами. Власниці такої форми грудей самовпевнені і розкуті.

Каштан. Така груди досить велика, але ніби злегка плеската, зі світлими, великими ареолами сосків. Дівчата з такими формами відрізняються рішучістю і невичерпної енергійністю.

Глобус. Груди видатних розмірів круглої форми, соски яскраво виражені. Ареол соска практично зливається зі шкірою. Власниці такої форми грудей бувають досить запальні і ревниві, вони в що б те ні стало домагаються своїх цілей.

Персик. Це велика, пружні груди з сосками, які оточені рожевої ареолою. Для жінок з такими грудьми характеру абсолютна самодостатність, тому найчастіше вони легко досягають успіхів у кар’єрі.

Водна гладь. Така груди дуже великих розмірів, м’яка, вени проступають крізь шкіру. Власниці таких вражаючих форм добродушні і чуйні, але при цьому замовчує про власні проблеми.

Альма матер. Так називають великий бюст з напруженими пружними сосками. Жінка з такою грудьми – природжена мати. Хранителька домашнього вогнища.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама