Штучне серце в руках
Люди та суспільство, Цікаві факти

Факти про кохання

0

Любов це чарівне слово, яке так сильно хочеться вимовляти в слух, і не менш сильно хочеться чути його у відповідь. У кожного своє уявлення про це казкове і бурхливе слово, але так чи інакше нам всім хочеться брати участь у цих любовних переживаннях, які часом бувають жорстокі. Навіть вчені б’ються в пошуках відповіді, що ж таке любов, вони намагаються розбити все це на гормони, хімічні реакції тощо, так що ж це таке?

 • Любов звеличує людську особину над іншими біологічними видами, але під впливом закоханості людина втрачає голову і це не просто метафора, а науковий факт, адже закоханий повністю змінюється в поведінці він цілком і повністю охоплений думками про об’єкт кохання.
 • Кардинально спотворюється сприйняття реальності, і блокуються дві важливих частини головного мозку, які відповідають за адекватну поведінку в соціальних мережах, людині стає зовсім плювати на думку оточуючих, і це не останній фокус мозку під впливом любовної ейфорії.
 • Закохані не здатні помічати недостатки один одного, а так само на цей період людина не здатна запам’ятовувати інформацію, що надходить ззовні. Погодьтеся, звучить трохи лячно, в деякому роді нагадує божевілля, але так чи інакше нам всім хочеться підхопити цей божевільний вірус.
 • Терміни закоханості тривають приблизно близько року, в цей період відбуваються всі зміни з індивідуумом сказані трохи ранні, опісля ейфорія проходить. Відносини, які проіснували три роки, на початку четвертого можуть відчути якусь кризу, але якщо ви її успішно перебороли, швидше за все, ваш шлюб проживе в гармонії до восьмого року, на цьому етапі приходить наступна криза.
 • Дивні речі відбуваються між партнерами, наприклад, вчені провели дослідження, і ось що було виявлено: поцілунки закоханих не тільки піднімають імунітет, але і продовжують життя. Чоловіки, які йдучи на роботу цілують своїх благовірних на прощання, живуть на п’ять років довше тих, хто зникає поспіхом, не помічаючи своїх партнерів.
 • Якщо вам захочеться стимулювати своє любовне бажання, для цього Вам буде потрібно зовсім не вино, а як би це не здавалося дивним, це має бути гранатовий сік, саме він проявляє всі бажання.

Експериментуйте зі своїми почуттями, підтримуйте і бережіть свої стосунки.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Жіночі очі

  Цікаві факти про очі людини

  Очі – один з найважливіших органів людини. Звичайно, вони не так важливі як серце або легені, але, тим не менш, важливі. Очі дають нам можливість дивитися на світ і радіти життю.

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама