Інше

ТОП 10 простих порад, які допоможуть вам стати щасливішими

0

Щастя — це те, що оточує нас буквально всюди, і чого нам постійно не вистачає. Уміння бути щасливим, насолоджуватися кожним моментом життя і бачити радість в будь-якій, навіть самої незначної дрібниці — це, мабуть, головне вміння в житті будь-якої людини. Тут ви знайдете 10 науково доведених способу стати по-справжньому щасливим.

1. Навчіться правильно боротися з депресією.
В ході дослідження пацієнтів, які страждають депресією, розділили на три групи. Людей з першої групи лікували за допомогою медикаментів, другий — за допомогою вправ, а третю групу повертали до нормального життя, комбінуючи медикаменти з фізичними вправами. Через шість місяців пацієнтів усіх трьох груп були досліджені на предмет рецидивів. І ось якими були результати. З тих, хто брав одні лише ліки, 38% знову впали в депресію. У групі, яка була піддана комбінованої терапії, відсоток рецидивів був трохи менше — 31%. Найкращий результат показала група, яку лікували за допомогою одних лише вправ: рецидиви траплялися лише у 9% людей. Це дослідження наочно показує, що фізичні вправи — це найкращий спосіб боротьби з депресією.

2. Подбайте про правильне повноцінному сні.
Ми проводимо уві сні приблизно третину нашого життя, так що нерозумно недооцінювати вплив сну на всю нашу життя. Ось цікаве дослідження, проведене в 2011 році, яке показало, як сон впливає на відчуття щастя. Висновок, зроблений в результаті дослідження, звучить так: Люди, які сплять після обіду, менш сприйнятливі до негативних емоцій і більш чутливі до позитивним. Всі ми знаємо, що якщо ми недосипаємо або взагалі погано спимо, то у нас виникають емоційні проблеми. У той же час хороший повноцінний сон налаштовує нас на позитивний лад, ми бадьорі і відчуваємо себе відмінно.

3. Обмежте вплив телефону і інших гаджетів на ваше життя.
В Кентському державному університеті проводили дослідження, в ході якого було опитано 500 студентів. Результати виявилися такими: студенти, які часто використовують мобільний телефон, гірше вчаться, у них підвищений рівень тривожності, і вони відчувають себе менш щасливими. Люди йдуть у світ соціальних мереж і відчувають одну лише порожнечу. Ще Аристотель вважав, що головне — це помірність у всьому. Мобільні телефони та інші гаджети не є винятком, якими б інноваційними вони ні були.

4. Проводьте більше часу з близькими.
Можливо, ви чули про це раніше. «Не проводив достатньо часу з сім’єю і друзями» — саме про це найчастіше шкодують люди на смертному одрі. Якщо ми проводимо час з близькими нам людьми, якщо дбаємо про них, то і самі стаємо щасливішими. Ми щасливі, коли у нас є сім’я, ми щасливі, коли у нас є друзі, а все інше, що, як ми думаємо, робить нас щасливими, — це лише шляхи та способи набуття сім’ї та друзів. — Ден Гілберт, професор психології Гарвардського університету

5. Частіше гуляйте на свіжому повітрі.
Шон Ачор, викладач Гарвардського університету і автор книги «Перевага щастя», вважає, що якщо ви в гарну погоду будете проводити хоча б 20 хвилин на вулиці, то не тільки піднімете собі настрій, але і поліпшите свою оперативну пам’ять, а також будете з більшою продуктивністю генерувати нові ідеї. Якщо вам цікаво, при якій температурі на вулиці люди відчувають себе більш щасливими, то ви будете здивовані, коли дізнаєтесь, що це температура 13,9 °C (за даними дослідження Американського метеорологічного товариства).

6. Принаймні дві години в тиждень повністю присвячуйте іншим людям.
Можливо, ви здивуєтеся, дізнавшись, що ви можете відчувати себе щасливіше, витрачаючи гроші на інших, ніж купуючи щось для себе. У 2012 році було проведено дослідження, учасників якого розділили на дві групи. Кожній групі учасників видали гроші. Першій групі було запропоновано витратити їх на себе, а другий — на покупку речей для інших людей. За результатами дослідження, люди, які здійснювали покупки для інших, відчували себе набагато щасливішими, ніж ті, хто витрачав гроші виключно на себе. Не дивно, що серед мільйонерів і мільярдерів так багато тих, хто займається благодійністю. Це допомагає людям відчути себе щасливими.

7. Не нехтуйте медитацією.
Ви, напевно, чули, що медитація дуже корисна. Вона допомагає вам бути уважними, зосередженими, спокійними і, як ви вже здогадалися, щасливими. Група вчених зі штату Массачусетс вивчила вплив медитації на людину. Учасники експерименту медитували на протязі восьми тижнів, після чого стали більш спокійними і схильними до самопізнання і співчуття.

8. Будьте вдячні людям за будь-яку дрібницю.
Будьте вдячні за все хороше, що інші люди роблять для вас, за все, що є у вашому житті. Багато досліджень доводять, що подяку самим позитивним чином позначається на житті людини. Так що будьте вдячні за кожну дрібницю, яка є у вашому житті, і пам’ятайте, що на світі є багато людей, яким не пощастило так, як вам.

9. Збирайте досвід, а не речі!
Всі знають, що за гроші щастя не купиш. Тим не менш, багато продовжують купувати безглузді дорогі дрібнички замість того, щоб купувати незабутні враження і безцінний життєвий досвід. Нещодавно проведене дослідження довело, що люди, які звикли вкладати гроші в подорожі та іншу діяльність, яка допомагає набути безцінний досвід, а не в непотрібні речі, відчувають себе набагато щасливішими.

10. Любіть себе.
На основі одного дослідження, яке було присвячене такому феномену, як щастя, було виявлено, що любов — це все, що потрібно людині для щастя. Любов до інших, любов до себе, любов до Бога — словом, любов у всіх її проявах. Любов до себе — це те, про що практично забуло сучасне суспільство. Багато їдять всяку гидоту і зовсім не займаються фізичними вправами, щоб підтримувати своє тіло в хорошій формі. Що ж, настав час це виправити.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама