Велетень
Анатомія, Люди та суспільство, Цікаві факти

Те, що буде цікаво дізнатися про велетнів

0

Коли мова заходить про велетнів, більшості з нас приходять в голову численні міфи, легенда і сказання, ну вже ніяк не люди, що реально живуть в сучасному світі. А між іншим, за однією з версій, нашими предками були саме велетні, наприклад, дослідники знайшли на горі острова Цейлон відбиток людської ноги довжиною 160 і шириною 75см, і це не єдина подібна знахідка. Археологи не раз знаходили останки, скелети мумій-велетнів, що також дає розвиток теорії, про походження сучасної людини від велетнів.

Розповісти про існування велетнів здатна не тільки історія, а й сучасність. Найвищою людиною планети, яка живе в нашому сучасному світі, вважається українець Леонід Стаднюк, зріст якого – 2 метри 53 сантиметри. Леонід може спокійно протирати люстру на стелі звичайної квартири, не встаючи зі стільця, так що з таких габаритів теж можна отримати користь.

Найвищий чоловік на землі – фін за прізвищем Каянус, зростання цього богатиря становило 2 метри 83 сантиметри. Також і серед прекрасної статі є свої рекордсменки, відома жінка-велетень – Маріанна Веде, її висота досягла позначки 2 метри 55 сантиметрів.

Серед інших велетнів недавньої історії можна відзначити, наприклад, австрійця Вінцельмейера, за достовірними даними 2 метра 78 сантиметрів. Інший відомий велетень з Англії О. Брик, який дивував прохожих тим, що прикурював трубку від вуличних ліхтарів, зростанням був також немаленьким – 2 метри 68 сантиметрів.

Серед зазвичай невисоких японців також є свої рекордсмени по росту, Мазацука Іосіміцу до 22 років мав зріст 2 метри 31 сантиметр, причому досяг він за цю позначку буквально за 5 років – до десяти років Мазацука був цілком звичайною дитиною, але потім почав дуже швидко зростати і до 17 років зростання юнак досяг 216 сантиметрів.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама