Медицина

Схуднути без дієт? Цілком реально (фото)

0

Ще два роки тому Джордан Тайркидис важив 310 кілограм, сьогодні його вага – 108. Позбутися такої кількості зайвої ваги чоловікові допомогли не дотримання строгих дієт і заняття спортом, а вельми незвичайний метод.

У свої 45 років австралієць страждав від запущеної стадії ожиріння, ваги показували страшну цифру – 310 кг. При цьому зважитися чоловік міг лише за допомогою ваг, що перебувають на одному з місцевих складів, тому як для медичних ваг поліклініки, які розраховані на людей до 180 кг, вага був занадто великий.

Джордан почав стрімко набирати вагу після того, як пристрастився до їжі з фаст-фудів, і незабаром, ставши залежним від такої їжі, не міг себе контролювати. Коли в 2005 році чоловік звернувся до медиків, ті сказали, що Джордан може померти в будь-який момент. Серце Тайркидиса з останніх сил справлялося з жахливою навантаженням через звужені судини, по яких з великим трудом могла проходити кров.

Одного разу по щасливою випадковості чоловік натрапив на статтю, в якій описувалася успішна практика доктора Марка Стівенса по лікуванню хворих з схожими проблемами. Доктор при лікуванні ожиріння вдавався до навіювання, і Джордан без роздумів вирішив звернутися за допомогою до гіпнотизера, усвідомлюючи, що це може бути його останнім шансом.

Першим ділом Марк Стівенс вселив Джордану думка про те, що у нього абсолютно байдуже ставлення до смаку раніше їм улюблених гамбургерів, булочок, картоплі фрі та нагетсів. Потім гіпнотизер зумів вселити Терекинсу, що той відчуває величезне бажання приступити до занять спортом. Після цього система почала працювати. Джордан почав готувати для себе здорову їжу (любов до якої, до речі, теж була внушена).

Коли чоловік став дотримуватися здоровий спосіб життя, зайві кілограми почали зникати з блискавичною швидкістю. Так, за два роки йому вдалося позбавитися від 202,4 кг. Після того як чоловік скинув стільки ваги, йому довелося вдатися до допомоги хірургів, які позбавили його тіло від декількох десятків кілограмів шкіри, провисання після схуднення.

Незважаючи на те що Джордан успішно впорався зі своєю проблемою, він продовжує відвідувати сеанси доктора Стівенса, боячись знову повернутися до старого вазі.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Виявлений невідомий шар рогівки ока людини

  Вчені університету ноттінгема, Великобританія, виявили шостий шар рогівки ока людини. Результати свого відкриття вони опубліковані в журналі Ophthalmology. Дослідження проводилися на роговицах очей, які були пожертвувані банку органів в Брістолі і Манчестері для експериментальних цілей. За допомогою маленьких кульок повітря, які вчені запускали для розділення шарів рогівки, вони виділили новий шар, названий на честь першовідкривача…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама