Медицина

Спить на правому боці сняться позитивні сни, на животі – еротичні

0

Сновидіння людини – одна з найцікавіших загадок, над тлумаченням якій працюють багато психологи та науковці. За поз під час сну деякі намагаються судити про характер, впливу на здоров’я сплячого і т. д. А чи знали Ви, що поза сну справді впливає на те, які сни сняться людині? Estet-portal.com розповість Вам, у якій позі найчастіше сняться кошмари, еротичні сни, і чому потік сновидінь вертунів найбільш різноманітний.

Сновидіння людини дійсно залежать від пози сну

Результати досліджень підтверджують, що зміна пози під час сну впливає на те, які сни сняться людині. Експерти стверджують, що ідеальної пози сну не існує. Першим правилом гарного нічного відпочинку є зручність. Для більшості людей зручність означає засипати на боці, а от найменш улюблена поза сну, згідно зі статистикою, лежачи на животі. Незважаючи на це, любителі спати на животі найчастіше бачать еротичні сни. Результати дослідження, опублікованого в журналі Dreaming і проведеного Гонконгським університетом Сюянь, свідчать про те, що сплять на животі люди (як чоловіки, так і жінки) бачать більш яскраві і сексуальні сни. Також любителям такої пози сну сниться, що вони пов’язані, закриті або знерухомлені.

Керівник дослідження стверджує, що фізичний тиск на тіло під час сну на животі може бути причиною еротичних снів. Справа в тому, що різні пози сну можуть обумовлювати тиск на різні частини тіла, відчуття в яких можуть бути джерелом сновидінь.

Як пози під час сну впливають на сновидіння

Передбачається, що з зміною пози сну змінюються і сновидіння людини. Проте варто враховувати те, що людина, яка спить у неприродній або незручній позі погіршує якість свого сну. Тому еротичні сни, побачені вночі, можуть стати причиною ранкової втоми.

Які сни сняться людям, які сплять на боці

Сон на боці – найпоширеніша поза під час сну. Дослідження показали, що люди, які сплять на правому боці, бачать позитивні сни і рідше – кошмари, ніж сплять на лівому боці.

Людям з печією або гастроезофагеальним рефлюксом лікарі рекомендують позу сну на лівому боці. Гастроезофагеальний рефлюкс – часта причина безсоння, також ця проблема може негативно впливати на зміст сну. Якщо спати на правому боці, шлунок знаходиться під стравоходом, що полегшує рефлюкс.

Які сни сняться людям, які сплять на спині

Поза сну на спині може стати причиною болю в нижній частині спини і, як наслідок, негативно позначитися на сновидіннях людини. Також така поза вчасно сну часто є причиною хропіння, апное, які також порушують спокій під час сну.

Дослідження показали, що люди, які сплять на спині, частіше бачать кошмари і рідше запам’ятовують свої сни. Порушення сну, пов’язані з дихальними проблемами, такими як апное, значно позначаються на інтенсивності сновидінь людини.

Які сни сняться людям, які сплять на животі

Незважаючи на свідоцтва про еротичні сни, лікарі не рекомендують позу сну на животі, сховавши обличчя в подушку. Любителі спати на животі часто сплять неспокійно, тому що порається на ліжку, намагаючись влаштуватися зручніше. Крім цього, така поза сну часто стає причиною болю в шиї.

Які сни сняться людям, які змінюють пози під час сну

Сплячі вертуни, які протягом ночі змінюють пози сну, часто бачать різні сновидіння. Як правило, людина бачить сновидіння під час фази сну, що супроводжується швидким рухом очей, тобто коли мозок дуже активний. Швидка фаза сну настає 3 – 4 рази за ніч, а остання така фаза, коли сновидіння людини найбільш яскраві, як правило, настає перед пробудженням.

Звичайно, пози під час сну – не єдиний фактор, що впливає на сновидіння людини. Причиною кошмару може стати страшний фільм, гостра їжа, з’їдена перед сном, скрип вікна та інші дратівливі чинники. Тому сновидіння людини – така цікава і загадкова тема. Estet-portal.com бажає Вам бачити тільки приємні сни!

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Неймовірні технології, які дозволять нам жити вічно. Випуск 7 – Відновлення мозку після інсульту

  Інсульт – ще одна хвороба-вбивця, щорічно виносить мільйони життів. Але навіть якщо апоплексичний удар не вбиває, він може зробити людину інвалідом. Після інсульту люди часто втрачають можливість повністю контролювати власне тіло, також страждають їхні розумові здібності. Однак зовсім недавно медицина знайшла спосіб допомогти жертвам інсульту. Инъецируя стовбурові клітини в мозок пацієнтів, дослідники зуміли відновити втрачені…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама