Медицина

Спати голяка: чому це корисно?

0

Ви ніколи не замислювалися над тим, навіщо на ніч неодмінно потрібно надягати піжаму? Адже можна чудово обходитися без неї, вирушаючи подорожувати в царство Морфея. І навіщо створювати штучні перепони між вашим тілом і постіллю? Насправді спати голяка дуже корисно: так поліпшується сон, ви навіть станете відчувати себе щасливішими. Зрештою, користь нічного відпочинку без нижньої білизни підтверджує і наука. Обгрунтуємо всі доводи.

Найкращий сон – в костюмі Єви

Численні дослідження природи сну свідчать про те, що в перебуває у глибокому сні людини температура тіла знижена. Все це відбувається природним чином і є частиною нашого добового ритму. Вбираючись ж на ніч в непотрібні одягу, ви порушуєте природну зміну температури тіла, що не може не позначитися на циклі вашого сну. А ця обставина, безумовно, впливає на якість нічного відпочинку. Оскільки ви не можете охолонути, безсоння вам гарантована. Але часто ніхто не пов’язує воєдино ці дві обставини.

Спати голяка – це завжди сексуально

Прокидаючись вранці без піжами, ви вже будете сексуально налаштовані. Спочатку ви відчуєте прохолоду постільної білизни, що також може бути досить сексуально. І якщо врахувати, що поруч знаходиться ваш улюблений чоловік… Крім того, відчуття власної сексуальності завжди допомагає відчувати себе впевненіше. При цьому дана обставина свідчить про ваш комфорт. А чим більше ви впевнені в собі, тим привабливіше можете стати як для себе, так і для оточуючих.

Сон без нижньої білизни – провокація на секс

Вважаючи за краще спати голяка, можете бути готові до того, що сексу у вас однозначно буде більше. Відхід до сну в такому вигляді (і, відповідно, пробудження) провокує на це приємне заняття. Як наслідок, відносини, насичені сексом, більш стабільні і приносять більше щастя. Погодьтеся: відсутність між вами і партнером такої перешкоди, як нічний одяг, вже значно збільшує можливість ранкового сексу. І в результаті, якщо для вас не існують бар’єри в одязі, то, очевидно, і в інтимних стосунках ви позбавлені всяких перешкод і давно розпрощалися зі всілякими комплексами, що істотно покращує якість вашого сексу.

Чудовий спосіб позбавлення від жирових відкладень на животі

Сон голяка сприяє також зменшенню жирових відкладень навколо вашого живота і навіть зниження рівня холестерину. Справа в тому, що при природному зниженні температури тіла вночі у той же час відбувається підвищення рівня гормону кортизолу – регулятора білкового, вуглеводного і жирового обміну. Відповідно, збільшена кількість цього гормону впливає на набір ваги.

Здоровий нічний сон складається з 2-х фаз: спочатку наше тіло відновлює сили зі зниженим рівнем кортизолу, а пізніше, ближче до ранку, коли організм починає новий виток роботи, цей рівень підвищується. Тому з ранку, за умови, що сон був якісним, ми так сповнені бадьорості.

Однак, якщо сон переривається (хоча б і через незручності нічного відпочинку в піжамі), організм автоматично починає виділяти збільшену кількість гормону, що впливає на набір ваги. А його надлишок, відповідно, є активатором підвищеного апетиту.

Спати голяка – це легко, дуже зручно і як з’ясовується, корисно для якісного сну і здоров’я в цілому. Багато хто бачить в такій користь ще одну – меркантильний бік: витрачається менше фінансів на безглузді «костюми» для сну. Загалом, всі аргументи зводяться до того, що спати без нижньої білизни елементарно – простіше.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • З підслуханої

  Коли у нас з чоловіком все добре, його випрані труси я акуратно складаю на його полицю в шафі. А коли злюся на нього – просто кидаю труси як попало. За цим індикатором він розуміє, який стан справ в моїй голові. ****** Чоловік змінив коли я була на 9-му місяці вагітності у Новорічну ніч у нас…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама