Медицина

Розвиток епіфіза: як відкрити свій «Третє око»

0

Основною функцією шишковидного тіла (епіфіза, пінеальної залози) на даний момент вважається вироблення мелатоніну – гормону, який грає важливу роль в регуляції циркадних ритмів (біологічних годин) людини. Недостатня вивченість функцій епіфіза (трохи більше сантиметра в довжину і близько півсантиметра в ширину) народжує безліч припущень і теорій з приводу справжнього призначення цієї складової частини мозку. На Сході шишковидну залозу називають Третім оком і вважають, що розвиток епіфіза обов’язково для людини, що бажає відкрити доступ до духовного бачення.

«Вмістилище душі» – так назвав епіфіз Рене Декарт, коли щитовидна залоза вважалася непарної складової мозку, грунтуючись на її унікальності і місце розташування. На Сході епіфіз асоціюють з бездонним колодязем, в якому міститься інформація про людину. Епіфіз також називають джерелом екстрасенсорних здібностей людини, у тому числі телепатії, інтуїції і т. д. Як же можна розвивати епіфіз?

Беріть максимум від ночі і дні

Для розвитку епіфіза дуже важливо, щоб графік сну і неспання людини не збивався. Самим корисним для шишкоподібної залози режимом сну є раннє засипання (близько 10 вечора) і ранній підйом (в ідеалі, з світанком).

Крім сну в темний час доби, необхідно також навчитися витягувати максимум користі в денний час – частіше бувати на сонці (або хоча б сидіти біля вікна).

Не ігноруйте зовнішні джерела мелатоніну

Деякі продукти містять мелатонін (кукурудза, вівсянка, морква, горіхи, помідори, редька, петрушка, рис, інжир), а деякі сприяють його виробленню в організмі завдяки вмісту триптофану (яйця, сир, арахіс, м’ясо індички, молоко). Також для розвитку епіфіза корисні вітаміни В3 і В6 і, відповідно, багаті ними продукти.

Забудьте про алкоголь, нікотин і кофеїн

Ці стимулятори вносять збої в налагоджену систему вироблення мелатоніну. Чим менше Ви їх вживаєте, тим краще і для Вас, і для Вашого сну. Здатністю порушувати вироблення мелатоніну також мають деякі лікарські препарати – не забувайте консультуватися з лікарем.

Електромагнітні поля – Ваші вороги

Електромагнітні поля переслідують нас всюди: ми навіть носимо їх з собою в кишенях (телефони), проводимо з ними дозвілля і робочий час (комп’ютери). Звичайно, такий вплив негативно позначається на розвитку епіфіза, тому так важливо користуватися будь-якою можливістю побути подалі не тільки від міської суєти, але і від мирських благ.

Боріться з кальцифікацією

Кальцифікація – одне з головних перешкод на шляху розвитку епіфіза. Кальцификат можна порівняти з піском в нирках, ось тільки він утворюється в шишкоподібної залозі. Серед причин такого неприємного явища називають потрапляння в організм фтору, вживання штучних харчових добавок і т. д. Тому уникнути кальцифікації допоможе правильне харчування і відмова від шкідливих звичок.

Займайтеся йогою

Йога приділяє значну увагу розвитку епіфіза, оскільки щитовидна залоза вважається саме тієї антеною, за допомогою якої наш мозок здатний сприймати найважливішу інформацію ззовні. Найбільш корисною для розвитку епіфіза позою є Шашаунгасана, тобто поза зайця, оскільки вона стимулює епіфіз і верхню чакру. Завдяки цій асані можна також поліпшити пам’ять і здатність концентруватися.

Очищайте свідомість на молодий місяць

Молодий місяць вважається відмінним часом не тільки для всіляких починань, але і для розвитку епіфіза. Якщо Ви зумієте очистити свій розум, Ви відчуєте, як активізується шишковидна заліза і привносить спокій, рівновагу Вашого організму і очищає його. Саме тому в йозі день молодика має таке велике значення: йоги повністю присвячують себе духовним практикам, не відволікаючись навіть на примі їжі і воду.

Медитуйте, коли тільки це можливо

Медитація – найпотужніша практика, здатна змінити життя людини. Науково доведено, що вона благотворно позначається на стані розуму і всього організму людини, допомагаючи знайти гармонію, пізнати себе і відволіктися від суєти. Для розвитку гіпофіза найкраще підходить метод візуалізації цієї залози, який цілком можна практикувати щодня. Просто уявляйте свій гіпофіз, як він збільшується, як працює і контролює все Ваше тіло.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Посудомийна машина

  Выбор посудомоечной машины

  В каждой семье возникает ситуация, когда вопрос о мытье посуды становится очень актуальным. Приходится идти на компромисс, составлять график, каждый раз спорить, по этому поводу или просто свалить обязанности на одного из родственников. За границей давно уже решили эту проблему путем покупки посудомоечной машины. Уже и у нас многие пользуются этой техникой. Если вы собираетесь…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама