Підводний регбі
Екстрим, Спорт

Підводне регбі

0

Переважна більшість ігор з м’ячем можуть похвалитися захоплюючої динамікою, але навряд чи десь ще гравці вільно переміщаються відразу в трьох вимірах. Зустрічайте підводне регбі: високоорганізовану штовханину з м’ячем у басейні. М’яч наповнений солоною водою, «летить» після кидка менш ніж на 3 метри і не має права показуватися на поверхні; гравці носять ласти, маску, підводні окуляри – і повинні забити м’яч в отвір 40 см в діаметрі.

Підводне регбі придумала, мабуть, сама фізично здорова нація Європи – німці. Спочатку це було чимось на зразок волейболу (в басейні була сітка), потім гравців остаточно загнали під воду. У результаті для успішного виступу спортсменам довелося розвивати відразу кілька навичок – швидкість і маневреність пересування під водою, мускульну силу (для боротьби за м’яч) і здатність не дихати. А також звикати до досить складної тактики, яка передбачає переміщення не тільки вперед-назад і вправо-вліво, але і вгору-вниз.

У регбі існує досить чіткий розподіл на амплуа. У його підводному різновиді ролі в одній команді можуть ділити чоловіки і жінки – одні продавлюють суперника силою і здійснюють прориви по дну басейну, інші блокують супротивників і ведуть боротьбу у поверхні води. Це дуже виснажливий вид спорту, і тому до шести основних гравців завжди приставлені шість запасних. Організувати гру в підводне регбі не так-то просто, але приступити до неї елементарно – зрештою, хто в юності не намагався відібрати м’яч один у одного в воді, попередньо захопивши його борцівським прийомом?

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Рости великий!

  Рости великий!

  Багато батьків турбуються, коли їх дитина відстає від однолітків за зростом. Але набагато важливіше стежити за тим, щоб зростання дитини постійно збільшувалося (не так вже й важливо наскільки). Середній зріст першокласника (в нормі) становить 108 см у хлопчиків і 106 см у дівчаток. Кожне наступне покоління вище попереднього. Підрахувати вік дорослої людини можна ще в…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама