Поло на сігвеях
Спорт

Поло на Segway

0

Ще недавно здавалося, що древній і аристократичний вид спорту – поло на конях – безнадійно застарів, а його роль в сучасному житті цілком вичерпується присутністю впізнаваного логотипу на однойменних сорочках від Ralph Lauren. Напевно, багато будуть раді переконатися, що це не так: гра, що на початку XX століття входила в програму Олімпійських ігор, цілком собі жива – і існує в більш ніж актуальному різновиді.

В принципі, в поло намагалися грати не тільки на конях, а й на велосипедах, верблюдах і навіть слонах (у цього різновиду особливо вражає розмір ключки). Втім, самою життєздатною варіацією виявилося поло на Segway – двоколісному електричному самокаті. Сігвей винайшли в Америці і там же полюбили особливо гаряче – серед інших на ньому ганяє один із засновників Apple Стів Возняк, а також Віктор Міллер – той самий хлопець, що написав сценарій фільму «П’ятниця, 13-е». Сігвей менший за велосипеда рази в два і настільки ж простіший в управлінні: досить нахилитися в потрібну сторону, а їздити можна по будь-який досить рівній поверхні – загалом, це самий зручний транспорт для поло з часів коні.

Правила гри, мабуть, не надто шанують традиції оригінального поло, хоча мета все та ж – поділитися на дві команди і за відведений час забити спеціальними ключками-молотками якомога більше голів у ворота суперника. Головний кайф поло на сигвеї в тому, що електросамокат не розігнати більш ніж до 20 км/год і випередити конкурента за рахунок переваги в швидкості практично неможливо – тут куди важливіше бути більш маневреним, краще управляти своїм тілом і сігвеєм, виробляти напівакробатичні трюки і не забувати активно махати ключкою. І так, володіти відмінним вестибулярним апаратом.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • 8 елементів, які можна запозичити у мексиканського стилю

  Мексиканський стиль відрізняється контрастом між простими і масивними конструкціями і яскравими орнаментами. Більшість сучасних дизайнів – це репліки того, що собою являє мексиканська культура, однак все одно вони неймовірно цікаві і красиві. Пропонуємо огляд елементів, які сміливо можна запозичити і використовувати при оформленні інтер’єру свого будинку. Натуральні матеріали Традиційна мексиканська вітальня Хоча в сучасному мексиканському…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама