Медицина

Покажи мені свій почерк, і я скажу, чим ти хворий

0

Почерк може сказати про людину багато. Графологи стверджують: досить поглянути на пару написаних рядків, щоб дати повну характеристику його власнику і навіть дізнатися його думки. Так, сильна манера письма видає впевнену у собі особистість. А ось нерівність написання, різні за розміром букви, навпаки, вказують на слабку. Фахівці додають: імпульси мозку настільки пов’язані з виведенням букв, що дає можливість за почерком діагностувати захворювання на ранній стадії. Пропонуємо Вам переконатися в цьому.

Деформований почерк вказує на бронхіальну астму

Гіпертонія. Характер листи вкаже на схильність до високого тиску. Людей з гіпертензією видає сильний натиск ручки і нерівність букв.

Хвороби серця. Симптоми порушення роботи серця можна побачити в письмовій формі. Нерівномірний ритм серця проявляється в точках над літерами.

 • Додаткові спазми серцевого м’яза можуть тиснути на руку і при листі мимоволі створювати подвійний знак.

Бронхіальна астма. Як правило, почерк таких хворих рівна і простий. Видавати захворювання можуть деформовані окремі літери.

 • Це — результат нападу астми, під час якого легені не працюють ефективно. Хворий дуже часто не віддає собі в цьому звіту.

Гормональний сплеск. На підвищену сексуальність вказує розмашистий почерк. Часто в ньому присутні химерні петлі, які видають сексуальний темперамент власника.

Вагітність. Графологи стверджують, що через 72 години після запліднення букви можуть вказати на її цікаве положення. Тобто, коли вона ще не знає, що буде матір’ю. Більш того, вони і визначать стать майбутньої дитини.

 • Вчені кажуть, що якщо під час вагітності у жінки буквами «ф», «в» і «д» з’являються закарлючки, то це вказує на появу дівчинки.

Нерозбірливий почерк — ознака шизофренії, а хаотичний — психозу

Захворювання нервової системи. На серйозні проблеми з нервами вказують раптові розриви між літерами. Часто вони бувають відділені один від одного.

 • Ще однією особливістю почерку таких людей є сильний натиск ручки. Часто вони так сильно натискають на неї, що навіть рвуть папір.

Хвороба Паркінсона і Альцгеймера. Почерк такого хворого дуже важко відрізнити від почерку дитини, який тільки навчився писати.

 • Хворі з хворобою Паркінсона пишуть дуже стислі маленькі літери.
 • Пацієнти з хворобою Альцгеймера, навпаки, роблять великі інтервали між літерами і словами.

Маніакально-депресивний психоз. Люди з таким діагнозом відрізняються надмірною активністю, яка може проявлятися і в творчості, і в почерку. Вони пишуть багато, а почерк їх хаотичний.

 • Таких хворих видає нерівномірність написання. Спочатку слова бувають однобічними, які часто неможливо прочитати, а потім — масштабними.

Депресія. За характером листа можна також визначити психічне здоров’я людини.

Люди, оптимістично налаштовані, пишуть з нахилом по діагоналі вгору: ліва сторона знаходиться внизу, а права — нагорі.

У людей з депресією, навпаки, букви завжди спрямовані вниз і часто «з’їжджають». Графологи стверджують, що це відображення заниженої самооцінки і депресивного настрою.

Шизофренія. Розібрати почерк такого хворого неможливо. Він не читається!
Часто буває, що кілька текстів, написаних людиною, виглядають так, ніби їх писали різні люди — настільки різний характер почерку.

Симптомом шизофренії є використання дивних слів і специфічної правопису — вживання розділових знаків і великих літер.

Відзначається також непотрібне повторення букв або слів і зв’язування їх у довгі рядки.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Прості лайфхаки, які допоможуть вирішити проблеми з одягом і взуттям

  Ці прості і дуже корисні лайфхаки допоможуть вам легко і швидко вирішити масу проблем, з якими нам доводиться стикатися щодня. Щоб впоратися з заевшей блискавкою Ватяна паличка і вазелін вам допоможуть швидше вирішити цю проблему. Нанесіть трохи вазеліну прямо в отвір бігунка і по ходу блискавки. Щоб светр не «кусають» і не «обростав» катишкамі Щоб…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама