Інше

Пару слів про невдах

0

У суботу спілкувався зі старими знайомими (чоловік і дружина), яких не бачив більше десяти років.
Випили трохи, зайшла розмова за життя, достаток, роботу… Посиділи в цілому непогано, поговорили, посміялися, і вже на заході посиденьок мені м’яко повідомили, що життя моя не вдалася, і їм шкода, що я такий… дибіл. Так, не більше і не менше, дибіл і все тут.
На моє нерозуміння мені почали приводити незаперечні докази, якими я і вирішив поділитися.
Почну з роботи. Розумні і успішні люди неодмінно повинні працювати головою, як мої старі знайомі, обидва менеджери, а по суті продавці, він продає акваріуми, вона двері. Я ж, як останній невдаха, працюю на виробництві в автокад, кореле, і кручу гайки, значить робота моя гівно, і я лошара. Питання про дохід продавця картонних дверей, пластикових і акваріумів був проігнорований.

Як відомо, хто добре працює, той зобов’язаний добре відпочивати, і тут я на жаль теж невдаха, адже я ще не був у Турціях і Єгиптах, а віддаю перевагу їздити по рідній і неосяжної. А всяким Шарм ель Шейхам волію риболовлю в рідному Заполяр’ї.
Засіб пересування – це безумовно показник успіху, але і тут я не показав себе, адже я останні сім років їжджу тільки на праворульках, і не маю нехай недорогого, нехай кредитного, але нового автомобіля.
Також справи йдуть і з такою дрібницею, як телефон. Кожна людина просто зобов’язаний мати смартфон, нехай хоч який-небудь, але зобов’язаний, а якщо цей смартфон з зображенням огризка, то все, вважай перемога, життя вдалося.
Я до чого це пишу… Я можу зрозуміти людину, яка жере дошираки, і збирає на дорогу річ, щоб це не було, готовий стиснутися – молодець. Я можу зрозуміти людину, яка має дійсно гарну роботу, і йому в силу своєї посади наприклад, потрібен автомобіль преміум класу. Зрозумію людей, у яких скажімо батьки можуть собі дозволити добре допомагати дітям.
Але я не можу зрозуміти людей, які прагнуть бути стадом, ні ремонту в квартирі, ні вільних грошей, залазять в нові борги, щоб покрити старі, про вільні гроші я мовчу – все з’їдають кредити. Бензин в баку, і той скрупульозно розрахований на тиждень вперед… Але чудово розбираються в преміальних автомобілях, за кілометр відрізнять четвертий айфон від п’ятого, здатні годинами міркувати про елітному алкоголі, але п’ють горілку не дорожче трьохсот карбованців. Ніяк я не можу зрозуміти суспільство споживачів.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Магніт для неприємностей

  Чому одним все дається легко, а інший буквально притягує неприємності? Може, у всіх наших бідах винні ми самі.Якщо на вас звалилося велике лихо або трапилася неприємність, не поспішайте шукати винного або проклинати життя за несправедливість. У відповіді за все У всіх наших бід винні ми самі. Звучить парадоксально, але тим не менше всі негативні ситуації…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама