Медицина

Параметри самої гарної форми грудей

0

Еталони краси постійно змінюються, це стосується і поглядів на естетику жіночих грудей. Існує хибна думка про те, що на першому місці завжди залишається розмір грудей, насправді ж привабливість цієї видатної частини тіла залежить від її форми. Найкрасивіша форма грудей у світі, була визначена в ході досліджень, за результатами яких вчені створили спеціальну формулу ідеальної грудей. Дізнайтеся у статті про те, за якими критеріями чоловіками визначається красива форма грудей.

Критерії того, як повинна виглядати красива форма грудей змінювалася в різні століття. Приміром, так як в давнину груди була головним символом родючості, цінувався пишний бюст. В епоху Ренесансу еталони помінялися, і більш привабливою вважалася акуратна невеличка груди круглої форми. На початку ХХ століття жінки носили сковують корсети, так як в моді була пласкі груди.

Красива форма жіночих грудей: фактори, що впливають на її формування

Генетика. Красива форма грудей може передаватися у спадок, точно також як форма носа чи вух.

Гормональний фон. Статеве дозрівання у дівчат починається в 12-14 років, у цей період активно виробляються статеві гормони, що регулюють ріст грудей. Груди перестає рости лише в 25 років.

М’язи грудей. М’язи становлять каркас залози, тому красива форма грудей може визначатися ступенем їх розвиненості.

Формула самої гарної форми грудей

Італійськими вченими з Університету Палермо була виведена формула ідеальної грудей. У цих цілях потрібно побудувати трикутник АВС, основу якого буде АС. Кути трикутника повинні розташуватися у трьох точках – на сосках і в западині між ключицями.

Щоб визначити ідеальність грудей, слід розділити на 2 довжину АС, число, яке вийде розділити на довжину AB. Параметри самої гарної форми грудей повинні дорівнювати від 0,4 до 0,6.

Ідеальні параметри:

Проміжок між сосками – 20-21 див.

Відстань від соска до пупка – 24-25 див.

Діаметр підстави залози – 12-13 див.

Що негативно позначається на формі грудей?

Неправильна постава негативно позначається на пружності грудей

З-за різкої втрати ваги груди обвисає, з’являються розтяжки

Годування дитини грудьми

Неправильно підібраний бюстгальтер. З-за меншого за розміром бюстгальтера утруднюється кровообіг, з-за більшого не надається підтримка грудей, що провокує її обвисання і поява розтяжок.

Як зберегти гарну форму грудей?

Щоб красива форма грудей збереглася, рекомендується застосовувати холодний душ за 1-2 хв. в день, обтирати зону декольте і груди шматочком льоду, використовувати спеціальні маски для грудей і виконувати фізичні вправи.

Жінки часто комплексують з-за того, що у них маленькі груди або недостатньо красива форма грудей (на їхню думку). При цьому далеко не всім чоловікам подобається великий бюст, куди більш важливим фактором для них є акуратності грудей. Крім цього, представники сильної статі визнаються, в разі сильної симпатії до жінки, форма її грудей не грає особливої ролі, і навіть нестандартна форма навряд чи зможе їх збентежити.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Мужик-в-жопі-магніт

  Незвичайні люди нашої планети

  У світі є безліч незвичайних людей, і справа не в тому, що всі ми індивідуальні, просто ці люди мають особливі фізичні, духовні чи інші здібності, у зв’язку з якими їх сміливо можна назвати незвичайними мешканцями нашої планети.

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама