Мужик-в-жопі-магніт
Люди та суспільство, Цікаві факти

Незвичайні люди нашої планети

0

У світі є безліч незвичайних людей, і справа не в тому, що всі ми індивідуальні, просто ці люди мають особливі фізичні, духовні чи інші здібності, у зв’язку з якими їх сміливо можна назвати незвичайними мешканцями нашої планети.

 • Тай Нгок – людина-безсоння. Після важкої форми грипу, яку переніс Тай, він перестав спати, триває таке неспання вже 40 років, причому медики, що проводили численні дослідження організму Тая нічого дивного не виявили, виходить, що факт такого життя без сну ніяк не вплинув на інші здібності.
 • Мішель Лотіто – на прізвисько «месьє З’їж-Це-Все», має особливо унікальний шлунок з товстими стінками, що дозволяє йому їсти перед публікою скло, гуму і навіть метал, які перед вживанням розрізаються на дрібні шматочки! Дивно, що в організмі Лотіто ніколи не проявлялося побічних ефектів від з’їденого. Всеїдний Лотіто потрапив до Книги Гінесса.
 • Гутаперчевий хлопчик Даніель Сміт, а зараз вже чоловік володіє унікальним тілом, він здатний приймати самі різні пози, згинати кінцівки і складатися в кілька разів. Лікарі вважають, що неймовірна гнучкість була дана Даніелю з народження, але він сам довів її до максимально можливої ​​межі за допомогою тренувань.
 • Лів Тоу Лін – людина-магніт, він вважає свою здатність притягувати самі різні металеві предмети спадковою, так його 3 сина теж володіють магнетичними здібностями. Цей феномен учені досі не можуть пояснити, але факт є – Лів Тоу в 70 років протягнув автомобіль на залізному ланцюгу, який був прикріплений на прімагніченную до його живота пластину.
 • Клаудіо Пінто по кличі банькуватий володіє унікальним будовою очних м’язів, він може без особливої ​​праці витріщив очі на 4см, тобто, на 95% очних орбіт. Власне цим він і заробляє на життя, треба сказати вельми непогано.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Гарна дівчина у вишиванці

  Цікаві факти про красу

  Краса – страшна сила, їй поклоняються, про неї мріють. до неї прагнуть, і тема ця хвилює не тільки жінок, тому кілька цікавих фактів про красу зацікавлять багатьох

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама