Гульдова Амадина
Тварини

Незвичайні Домашні улюбленці

0

Завести домашню тварину – означає вітати нового члена сім’ї, так що дуже добре подумайте над тим, кого вибрати собі у вірні друзі. Чому б не спробувати одну з цих незвичайних домашніх тварин, які не тільки збагатять Ваше життя, а й стануть відмінними співрозмовниками?

1. Гульдова Амадина
Для кімнатних птахів вельми звичайне яскраве пір’я, але гульдова амадина – це щось особливе. Пір’я насичених відтінків роблять їх дуже особливими. Амадини – соціальні істоти, тому їх потрібно розміщувати парами. Мало того, що вони виглядають так яскраво, як карнавал – вони також видають дивовижні звуки. Такі пташки добре підійдуть як вихованці для дітей, але вимагають якісного догляду та уваги.

Кішка Корніш-Рекс

2. Кішка Корніш-Рекс
З їх хвилястим хутром кішки корниш-рекса виглядають так, ніби носять вельветові пальто. Їх незвичайна структура хутра обумовлена ​​тим, що вони відчувають нестачу в двох зовнішніх шарах волосся, якими володіють інші кішки. Це дає їм не тільки незвичайну структуру хутра, але також і робить їх надзвичайно м’якими.

Креветка-привид

3. Креветка-привид
У той час, як примарні креветки можуть використовуватися в якості їжі для великих хижаків акваріума, все більше число людей тримають їх, як домашніх тварин. Креветка-привид має тонкий і прозорий тулуб і виглядає досить незвично.

Сумчаста летяга

4. Сумчаста летяга
Трохи нагадує білку карликова сумчаста летяга – уродженець Австралії, мешкає в дикій місцевості з безліччю дерев. Летяги їдять комах і п’ють сік евкаліптів. Ці чудові кишенькові тварини повинні утримуватися в просторій клітці, так як їх неможливо привчити до туалету.

Синьоязикий Сцинк

5. Синьоязикий Сцинк
Для багатьох власників цієї популярної ящірки це було кохання з першого погляду. Вони відразу ж полюбили сцинка за його захоплюючий синій язик. Уродженець Австралії, він може вижити протягом 30 років у неволі, повільно рухаючи своєю змієподібною головою.

Мексиканська гола собака

6. Мексиканська гола собака
Порода собак під назвою Мексиканська гола, або Xoloitzcuintli, трохи схожа на суміш між Чихуахуа і зеброю. У дуже рідкісної породи є коричневі і білі смуги на всьому її тілу, трохи схожі на роботу якогось художника з пензлем і білою фарбою. Можливо, через її фантастичну зовнішність, породу вважали священною стародавні ацтеки і майя.

Левоголовка

7. Левоголовка
Левоголовка, або золота рибка ранчо – хороший домашній улюбленець. Японці залишили за собою право вивести золоту рибку, яка схожа на нормальну золоту рибку, але покриту бульбашками.

Кіт Сфінкс

8. Кіт Сфінкс
Якщо Ви розглядаєте лису породу і шукайте кішку сфінкса, щоб вирішити Ваші проблеми алергії – відмовтеся від цієї витівки. Дивно, але алергію викликає зовсім не хутро, а білок в їхній слині. Але якщо Ви просто шукаєте разюче оригінальну домашню тварину, щоб розділити Ваш будинок, то сфінкс з його головою в формі клина, міцним тілом і гладкою шкірою – відмінний вибір.

Собака Кулі

9. Собака Кулі
Порода собак з густими завитками – угорський Кулі породи пастуших більше нагадує швабру з обличчям. Американський Клуб собаководів називає породу інтелектуальною, здатною захищати, і яка має чудове почуттям гумору.

Гнатонемус

10. Гнатонемус
Африканська риба Гнатонемус, також відома, як слонячий Ніс, отримала своє ім’я від її відмітного хобота. Вона використовує свій “ствол”, щоб полювати на маленькі організми у воді. На додаток до наявності унікального носа, рибка також виробляє слабкі електричні імпульси, які Ви можете слухати, поміщаючи в акваріум електроди, зв’язані з навушниками, або підсилювачем.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • 9 звичок жителів Німеччини, які здаються нам дивними

  У кожного народу світу є свої особливості, які є для них абсолютно нормальними і буденними, але якщо в їх середовище потрапить людина іншої національності, він може дуже сильно здивуватися звичкам і традиціям жителів цієї країни, тому що вони не будуть збігатися з його власними уявленнями про життя. Пропонуємо вам дізнатися 9 національних особливостей німців, які…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама