Медицина

Небезпечно для життя: ТОП-7 повсякденних речей, шкідливих для здоров’я

0

Речі створені для того, щоб служити на благо людини. Неправильне їх використання може стати згубним, тому так важливо знати правила експлуатації та чітко дотримуватися їх. В іншому випадку безпечність загрожує позначитися на здоров’ї не кращим чином. Інфекційні зараження, розвиток алергії, проблем із серцем і навіть втрата слуху ось неповний перелік тих проблем, причиною яких можуть стати звичні речі. Лікарі склали ТОП-7 предметів, неправильне застосування яких небезпечно для життя.

Небезпечно для життя: губки і зволожувачі як джерела цвілі

1. Губка для купання. Ця звичайна річ є ідеальним середовищем для різної зарази бактерій, грибків і цвілі. Якщо брудної губкою доторкнутися до пошкодженої шкіри, подряпини, то інфекційне зараження забезпечено.

 • Вибирайте губки з натуральних волокон. Вони містять ферменти, що контролюють ріст бактерій.
 • Зберігайте губки в сухому і прохолодному місці.
 • Регулярно, раз на місяць, міняйте губку.
 • Зволожувач повітря. Цей прилад, зволожуючи повітря, дозволяє уникнути сухості шкіри. Але якщо його не чистити, то в ньому будуть розвиватися хвороботворні мікроорганізми і цвіль, які кожен раз, коли пристрій буде включено, стануть розмножуватися в атмосфері.
 • Після кожного використання зволожувача очистити ємність з водою і ретельно висушіть: саме там збирається цвіль.
 • Гігієнічні палички. Неправильне їх застосування небезпечно для слуху. Деякі лікарі взагалі радять від них відмовитися.
 • Невелику кількість сірки захищає внутрішнє вухо від травм.
 • Офісний стілець. Чим довше Ви сидите, тим більше у Вас шансів на появу зайвої ваги, сколіозу, проблем з серцем і т. д. І неважливо, що після трудового дня Ви вирушаєте в спортзал: проведені сидячи вісім годин поспіль зведуть нанівець всі зусилля.
 • Постарайтеся на роботі трохи більше рухатися. Робіть двохвилинну прогулянку щогодини.

З речами на вихід! Які з них служать людині, а які — бактеріям

 • Манікюрні приналежності. Вони допомагають завжди тримати руки і ноги доглянутими. Однак бактерії, що живуть на шкірі, можуть мігрувати і на прилади.
 • Не діліться своїми приладами з іншими людьми.
 • Мийте манікюрні приналежності з милом після кожного їх використання.
 • Плюшеві іграшки. Що може бути краще плюшевих ведмедиків, обіймати які, на думку лікарів, так корисно для здоров’я? Однак поряд з приємними емоціями такі іграшки несуть чимало загроз, серед яких найбезневинніше розлад кишечника. Діти часто носять з собою всюди плюшевих ведмедиків, то втрачаючи, то знову піднімаючи їх. До того ж такі іграшки часто не перуть, що забезпечує в них милостиву середовище для розвитку різних бактерій. І, нарешті, плюшеві іграшки є магнітом для пилу і пилових кліщів, що загрожує алергією.
 • Тримайте плюшеві іграшки на полиці.
 • Загорніть плюшеву іграшку в пластиковий пакет і покладіть на ніч у морозильна камера: низька температура вб’є кліщів.
 • Зубна паста для відбілювання. Якщо вірити рекламі, вона повинна забезпечити свіжий подих та білосніжну посмішку. Але тривале її використання, покликане відбілити зуби, може стати шкідливим для них.

Містяться в зубній пасті компоненти для відбілювання можуть призвести до руйнування емалі та підвищити чутливість зубів.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Дєвка тисне руку

  Цікаві факти про поведінку людини

  Поведінка людини – завжди приваблювала багатьох дослідників, психологів, соціологів, та й звичайних людей, які бажають більше дізнатися про оточуючих і про себе.

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама