Медицина

На межі аномалії або Рідкісні захворювання людини

0

Вплив матері Природи безмежно, іноді навіть в несподіваних проявах і формах. Наскільки швидко розвивалася б медицина, все одно деякі прояви в людському організмі настільки незрозумілі і загадкові, що збиває з пантелику наукових діячів медицини. Хто не відчув на собі самого поширеного захворювання як нежить… Але є люди, які народжуються з відхиленнями або набувають патології, що не піддаються лікуванню. Лікувати багато генетичні захворювання неможливо через невідомого джерела хвороби – це рідкісні захворювання людини.

Які рідкісні захворювання людини зустрічаються:

1. Прогерия являє собою захворювання, що викликає швидке старений організму (всіх систем і органів). Може бути двох видів: дорослий тип – прогерия Вернера і дитячий тип – Хатчінсона-Гілфорда. Чорна раса людей не страждає таким захворюванням, піддаються тільки «білі» діти. На землі виявлено всього 80 випадків такої хвороби. Прогресування захворювання супроводжується повним облисінням, зникненням підшкірного жиру, ціанозом шкіри. Це захворювання неможливо вилікувати, і для маленької людини це сумно. Діти помирають до 13 років свого життя, будучи зовні людьми похилого віку. Іноді при народженні організм немовляти не показує, що прогерия вже почалася, але в 2 або 3 роки перші ознаки дають знати, що процес старіння запущений.

2. Синдром чужої руки це страшне захворювання, яке забирає контроль над кінцівкою. Іноді цю хворобу плутають в релігії і вважають, що людина одержимий бісом. Насправді це захворювання є нервово-психічною патологією. Рука людини повністю не підпорядковується мозку і може виконувати протилежні дії, які виконує інша кінцівка. «Неслухняна» рука може чіпати предмети, тіло, вчиняти дії без вказівок мозку, при цьому може навіть завдавати каліцтва людині, душити, різати, щипати, бити. Часто такі напади супроводжуються епілепсію. Захворювання пов’язане з порушеннями в головному мозку, але лікуванню не піддається.

3. Автопивоварня або Синдром бродячої кішки проявляється в організмі в хімічних реакціях: неможливість розщеплювати цукор на прості вуглеводи, тому процес бродіння в організмі не закінчується, людина завжди хмільний. Будь-яка їжа і напої перетворюються на алкоголь. Така патологія може проявлятися як у чоловіків, так і у жінок. У світі налічується 13 випадків відхилень, і це дійсно рідкісні захворювання людини, які вражають своєю загадковістю.

4. Наследственна сенсорна нейропатия – це несприйняття болю, тобто людина не відчуває болю в кінцівках. Всього у двох чоловік з мільйона може проявлятися така патологія. Біль або зміна температури в руках і ногах людина не відчуває. Тому коли в кінцівках відбувається який-небудь процес, то людина не може розпізнати захворювання через відсутність больового синдрому.

5. Гіпертрихоз або Синдром перевертня – чоловік обростає волоссям з голови до п’ят. Розвиватися таке захворювання може після отримання черепно-мозкової травми, прийому гормональних препаратів у великій кількості або передозування, а також нервової анорексії. Найбільше схильні жінки такого захворювання, але і у чоловіків також може зустрічатися. У Мексиці живе сім’я, де всі члени чоловічої статі схильні до синдрому.

6. Метгемоглобінемія проявляється як патологія кольору крові. Всі звикли, що кров червоного кольору, але іноді кров набуває блакитний, синій, фіолетовий або коричневий відтінок. Іноді таке захворювання може проявитися після лікування нежиті краплями з срібла, що провокує придбання синього кольору шкіри. Така патологія не тягне за собою серйозних відхилень, біль або порушення роботи органів.

7. Синдром зомбі зараховують до типу депресивно-параноидной шизофренії. Хворий вірить, що захворів важким захворюванням або помер, а по світу бродить його душа. Іноді навіть родичам чи близьким людям не вдається переконати, що чоловік живий і здоровий.

8. Синдром кам’яного людини або прогресивна фибродисплазия (хвороба Мюнхеймера) розвивається внаслідок невизначеної мутації генів. У людському тілі активно відбувається ріст кісток, окостеніння матерії. У світовій практиці налічується 800 випадків захворювання під назвою хвороба другого скелету. Поки лікарям не вдається виявити, який саме ген дає таку патологію. Тому нічого крім знеболювання, людині прописуватися не може.

9. Растрошизис – це захворювання немовлят, проявляється випаданням органів черевної порожнини через нижню розколину. Сьогодні народжених з таким дефектом дітей вдається врятувати, що раніше неможливо було. При своєчасно першої допомоги і останнім розробкам в області хірургії дев’ять з десяти дітей можна врятувати від такої недуги.

10. Доонгенитальна (врожденна) миотония ще називається козій непритомність. Причиною такого захворювання є генетичне відхилення. При порушенні роботи скелетних м’язів через мутації генів виникають скорочення і розслаблення м’язової тканини. Медики рекомендують виконувати повільні фізичні вправи для людей з цією недугою, щоб м’язи розслабились.

Найчастіше рідкісні захворювання людини виникають внаслідок генетичної мутації системи, деякі таємниці якої досі не розкриті.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Флорентійський футбол

  Флорентійський футбол

  Одна з найдавніших різновидів футболу, головним принципом якого є відсутність правил, принаймні, таких, що роблять його менш видовищним. Calcio Fiorentino, або флорентійський футбол – це адреналін, тестостерон, кров, піт і сльози; можливо, це сама чоловіча гра на світі – навіть хокей і регбі на її фоні здається надто регламентованими і стриманими. Звичайно, якісь правила все…

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Мяч

  Цікаві факти про футбол

  Можливо, побачивши заголовок цієї статті, дівчата здивовано знизять плечима: “Футбол?!” Однак, дівчата цікавляться не тільки новинками моди і косметики. Жіночого інтересу до спорту ніхто не відміняв, тому всім представницям прекрасної статі ми пропонуємо огляд найбільш цікавих фактів про футбол. У Манчестері є музей футболу. Там можна побачити короткі фільми про гравців, уривки матчів з минулого…

Реклама