Медитація
Духовний світ, Цікаві факти

Найцікавіші факти про медитацію

0

Темою медитації людство зацікавилося ще давно, про неї написано безліч книг і навіть знято безліч навчальних фільмів, а число практикуючих зростає у всьому світі.

Давайте звернемося до найбільш цікавих фактів, відомих на сьогоднішній день про медитативні практики.

 • Про користь правильної медитації говорять повсюдно, хоча, серед цих фактів є дещо перебільшені. Хочете знати, де дійсно може допомогти медитація? Дослідники підтверджують, що регулярні медитативні практики допомагають боротися з раком, позитивно впливають на клітини всього організму і, підвищуючи захисні реакції, також за допомогою таких занять легко справлятися зі стресом і іншими захворюваннями нервової системи.
 • Біологічний вік людей, що регулярно займаються медитацією нижче реального віку приблизно на десять років. В цілому медитація допомагає боротися зі старінням організму і такими старечими хворобами, як втрата зору і слуху, нормалізує кров’яний тиск.
 • Добре підготовлених людей, які знають толк в медитації досить складно вивести зі стану максимальної концентрації, деяких нездатні потривожити навіть звуки пострілів.
 • У багатьох сучасних аеропортах обладнані спеціальні приміщення для внутрішнього споглядання або медитації, що допомагає налаштуватися на політ і відпочити від пануючого навколо шуму і напруги.
 • У стані медитативної концентрації в людському мозку виникають особливі дельта-хвилі, які вчені фіксують у щойно народжених немовлят аж до шестимісячного віку, це доводить, що в такі хвилини мозок дорослої людини повністю розслаблений і відпочиває, минаючи постійний психоаналіз і стан напруги.

Схожі цікавинки:

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися. Обов'язкові поля позначені *. *

Це цікаво

 • Атлантичний океан

  Цікаві факти про Атлантичний океан

  Атлантичний океан був утворений досить давно, близько 200 млн років тому. До цього часу Америка, Європа і Антарктида з Африкою складали практично єдине ціле, з невеликим поділом. За останні 40 млн років відбувається активне переформування Атлантичного океану, тому рельєф і дно формуються по-новому, змінюючись щороку. Існують й інші цікаві факти, що стосуються цього океану.

 • Небо та хмари

  Цікаві факти про повітря

  Повітря, воно оточує нас з усіх боків, але чи багато ми знаємо про нього, крім того, що в ньому міститься необхідний для нас кисень? Існує чимало цікавих фактів про повітря, деякі з них ми розглянемо:

 • Стародавня Греція

  Цікаві факти про Стародавню Грецію

  Стародавня Греція – це унікальна цивілізація, оповита таємницями, давніми легендами та міфами. Історія Стародавньої Греції сповнена цікавих фактів, з деякими з них можна зіткнутися в повсякденному житті, а з іншими в процесі вивчення історії давньогрецької цивілізації. Варто зазначити, що Греція формувалася близько 4-х століть, а саме, з 1100 до 700р. до н.е. Однак, для виходу…

 • Цікаві факти про риб

  15 цікавих фактів про риб

  Факт про риб №1: Мільйони і мільйони. Найплодовитішою істотою на планеті без сумніву можна назвати самку тріски. За один шлюбний сезон вона може відкласти більше 6 млн. ікринок! Іноді в день вона відкладає кілька сотень тисяч ікринок, але виживає з них зовсім небагато. Справа в тому, що ікру і мальків поїдають різні мешканці моря. Тому…

 • Дмитро Менделєєв

  Цікаві факти про Менделєєва

  Ім’я Дмитра Івановича Менделєєва відомо кожному, завдяки сторінкам шкільних підручників з хімії, і його найважливіше відкриття таблиці хімічних елементів відноситься до загальновідомих фактів, але що ж ще варто дізнатися про видатного російського вченого? Ось деякі цікаві факти про Менделєєва.

 • Старий кричить на вухо підлітку

  Цікаві факти про підлітків

  Ці факти будуть корисні не тільки самим підліткам, а й їхнім батькам, родичам і людям, які цікавляться проблемами поколінь у сучасному світі:

 • Шекспір

  Цікаві факти про Шекспіра

  Життя великого драматурга Вільяма Шекспіра завжди було оповите якоюсь таємницею, але можна з упевненістю сказати, що збереглася невелика кількість цікавих фактів та інформації про життя Шекспіра.

 • Лицарі на конях

  Цікаві факти про лицарів

  Зараз часто згадують про доблесних лицарів, шкодуючи, що їх часи давно пройшли, а що ми взагалі знаємо про них, крім того, що вони билися у війнах і на лицарських турнірах, носили зброю і підкорювали серця шляхетних дам? Ось декілька цікавих фактів про лицарів.

 • Уельс

  Цікаві факти про Уельс

  Уельс входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і є однією з 4-х основних адміністративно-політичних частин. Розташовується в південно-західній частині Великобританії і омивається відразу трьома морями, а також межує з Англією. Біля Уельсу розташовано багато островів, але найбільший з них Англси. Фонова частина державного прапора Уельсу представлена ​​зеленим і білим кольорами, а поверх них знаходиться червоний…

 • Восьминіг

  Цікаві факти про молюсків

  Молюски – це один з видів тварин, які мають незвичайну форму. На даний момент існує велика кількість різновидів цього виду тварин. Загалом, існує приблизно від 100 до 300 тисяч видів молюсків.

Реклама